Yükseleni Koç Burcu Olanlar

TRANSİT PLUTO NATAL JÜPİTER KAVUŞUMU

Transit Pluto natal Jüpiter’le kavuşum yaptığında yükseleni Koç burcu olanlar iyimserliği, coşkusu ve güveninden dolayı çabalarında başarılı olur. Bir şeyleri gösterişli bir şekilde yapar. Şu anki hedefleri her zamankinden daha büyüktür. Dine olan ilgisinde bir yemden doğuş ya da tazelenme deneyimler. Gerçek tutkusuyla yanar ve hayatın amacım belirlemek konusunda kendini zorunlu hisseder. Özgürlüğe giden en iyi yolu arar. En geniş perspektiften hayatı analiz eder ve başarılı ve tatmin edici bir gelecek planına odaklanır. Sürekli olarak değerleri, prensipleri ve gelecek üzerinde düşünür. Deneyiminden en üst derecede yararlanmak için, etik değerleri benimsemelidir. Olumlu eylemleriyle toplum üzerinde büyük bir etki bırakmak ister.

Yükseleni Koç burcu olanlar düşüncelerim kolaylıkla başkalarına satar. Enerjik ve neşelidir. Kendim aşırı şanslı hisseder. Kumar oynamak ya da spekülasyon için çok güçlü bir arzusu vardır. Ancak, bu alandaki başarı büyük ölçüde natal Jüpiter’in durumuna ve doğum haritasındaki Pluto ile Jüpiter’in ilişkisine bağlı olduğundan dikkatli olmalıdır. (Pluto’nun hangi burca transit yaptığına bağlı olarak) bu birkaç yıl boyunca kişi savurganlık, aşırı davranış ve her alan-daki aşırı düşkünlüğe karşı dikkatli olmalıdır.

Yükseleni Koç burcu olanlar daha yüksek bilgi arayışmdadır. Hayatı evrensel açıdan açıklayacak konulara dal-mak ister. Bütün din ve felsefelerle, özellikle yabancı olanlarla ilgilenir. Astroloji, metafizik ve okültizme çekilebilir. Varoluşun anlamım arar. Bu transitte bazıları daha yüksek bilinç durumlarım öğrenir ve bu hallere girmek için ruhsal teknikleri uygulamaya karar verir. Ya da kişi ruhsal bir harekete ya da daha yüksek evrim arayışındaki dini düzene katılabilir. Kişisel ve ruhsal gelişim için mükemmel bir zamandır, çünkü kişinin büyük bir inancı ve adanmışlığı vardır. Evrendeki düzeni algılar ve doğayla kendim bütünleşmiş hisseder.

Bankacılarla, borç para verenlerle ve zenginlerle yoğun ilişkileri olabilir. Mali durumu çarpıcı bir şekilde arüş ya da düşüş gösterebilir. İş hayatı genellikle olumludur, çünkü kişi bolluk duygusuyla hareket eder. Bazı durumlarda, ün, onur ya da büyük başan kazanır.

Bir önceki yazım: Günlük Burç Yorumunuz
İsim: *

Mail: *

15 + 2 = ? (İşleminin Sonucu)