Yükseleni Boğa Burcu Olanlar

astroloji_burc-mkl

Transit Pluto natal Mars’a kare ya da karşıt açı yaptığında, Yükseleni Boğa burcu olanlar kazanmaya saplantılıdır. Ne gerekiyorsa yapar, bazen etrafmdakileri incitebilir. Zorlayıcı ve potansiyel olarak zalimdir. Disiplin, ihtiyat, kontrol ve sabırdan yoksundur. Egosu tarafından kontrol edilir ve perspektifim kaybeder. Doğal olarak başkalarıyla uyuşmazlık yaşar. Bu zor bir transittir. Tartışma, kaza ve şiddet getirir. Düşünmeden risk alır ve tehlikede olduğunu anlamaz. (Pluto’nun hangi burca transit yaptığına bağlı) bu birkaç yıllık süreçte suçlulardan ve düşmanlardan uzak durmalıdır.

Yükseleni Boğa burcu olanlar her zamankinden daha formundadır ve aşın enerjisiyle çabucak başım derde sokar.
Onu zorlamaya çalışan karşıt insanlarla temastadır, öfke, kızgınlık veya şiddetli rekabet dürtüsüyle hareket eder. Direnç göstermeden yola devam eden bir tavrı benimsemek bilgece bir taktik olacaktır. Yükseleni Boğa burcu olanlar seks güdüsü son derecede artar. Yine de, dikkatim ilgisiz ya da isteksiz partnerlere vermek konusunda dikkatli olmalıdır. Kadınlar, onları cinsel açıdan istismar edecek agresif, ısrarcı erkeklerle çıkmamaya dikkat etmelidir. Aşk ilişkileri için özellikle zayıf bir zamandır.

Kişi ya da eşi kasıtlı, zalim veya gaddar davranır.
Yükseleni Boğa burcu olanlar heyecan açlığı duyar. Düşüncesiz ve pervasızdır. Silahlarla, cephane ve patlayıcılarla uğraşmamalı ve araba kullanırken çok dikkatli olmalıdır. Dikkati dışarı dönüktür ve bu nedenle sezgilerinin ona yararı dokunmaz. Her gün güvenli egzersizler yaparak veya rekabet gerektirmeyen sporlarla uğraşarak enerjisini düzenleyebilir. Arzularım gerçekleş-tirmekte aldatıcı davranıştan sakınmalıdır. Disiplin ve özdenetim için çabalamalıdır. Uç durumlarda kişi suça eğilim gösterebilir.

Bir önceki yazım: Günlük Burç Yorumunuz
İsim: *

Mail: *

18 + 2 = ? (İşleminin Sonucu)