Yükselen Burcu Yengeç Olanlar

TRANSİT PLUTO NATAL MERKÜR KARE YA DA KARŞIT AÇI

Transit Pluto natal Merkür’e kare ya da karşıt açı yaptığında, Yükselen burcu Yengeç olanlar düşüncelerine duygusal olarak bağlanır ve fikirleriyle ilgili objektifliğim kaybeder. Dik kafalı ve dogmatik olur ve tartışmalara ve entelektüel güç savaşlarma girişir. İnatçıdır ve nasıl uzlaşacağım öğrenmesi gerekir. İlişkileri şu anda zayıf gider, çünkü kişi hassasiyetten ve ölçüden yoksundur. Konuşmalarıyla başkalarım kullanmaya ya da onlar üzerinde ezici olmaya çalışır.

Başkalarım eleştirmeye hazırdır. Aynı zamanda, eleştirilmeye karşı da aşırı hassastır. Alıngan, sinirli ve gergindir. Merkür natal haritada ağır şekilde kötü etkilenmişse, kişinin zihinsel sorunları vardır ya da en kötü haliyle bir sinir krizi geçirir. Şu anda dinlenmek ve rahatlamak son derece önemlidir. Yükselen burcu Yengeç olanlar stres ve aşırı çalışmaya karşı kendim korumalıdır. Duyularım sarsan her türlü uyumsuz ortam ve koşuldan uzak durmalıdır.

Var olan kaygılar, sorunlar ve fobiler yoğunlaşır. Yükselen burcu Yengeç olanlar kendini beklenmedik bir krizde bulabilir. Kendim ifade etmek için ne kadar uğraşırsa uğraşsın, kendim yalnız ve yanlış anlaşılmış hisseder. Egosunu düşüncesinden ayıramadığı için, hemen hemen her türlü alanda daha az etkilidir. Eğitmenler, yazarlar ve basınla sorunları vardır. Kötü tavsiyelere kulak asmamalıdır. Mümkünse, iş görüşmelerini ve imzalanacak sözleşmeleri ertelemelidir. Katı sunumu yüzünden almanlar, onun düşüncelerine meydan okur. Akciğer, bağırsak ve sinir sistemi risk altındadır.

Kısa yolculuklar sırasında sorunları olabilir. Gecikme, aksilik ve beklenmedik program sorunları yaşayabilir. Riskli alanlara, hassasiyetini ve sinirlerim kötü etkileyebilecek yerleşimin olmadığı yerlere yolculuk yapmamalıdır, özellikle televizyon, radyo, teyp, telefon, daktilo gibi makinelerle her zamankinden daha fazla sorun yaşar. Yükselen burcu Yengeç olanlar yaşamın gizemlerine yanıt veren konulara dalabilir. Metafizik, astroloji ve okülte çekilir. Yaşamın içinde uzun süreli ikilemlere çözüm arar.

İletişimle ilgili kariyeri olanlar için bu transit daha zordur. Yazar, öğretmen ve gazeteciler şu anda en derin, en yoğun işlerini çıkarabilirler, ancak bu birkaç yıllık transitte (Pluto’nun hangi burca transit yaptığına bağlıdır) işlerinin kabul görmesi ve beğenilmesi konusunda zorluk yaşayabilirler. Kişi fanatik düşüncelere, yanlış bilgi kullanmaya ve bilgiç şekilde davranmaya karşı dikkatli olmalıdır. Alçak gönüllülük, açıklık ve başkalarının fikirlerine saygı, bu dönemi tartışmasız ve sıkıntısız atlamak için gereklidir.

Bir önceki yazım: Günlük Burç Yorumunuz
İsim: *

Mail: *

19 + 4 = ? (İşleminin Sonucu)