Yükselen Burcu Yay Olanlar

images

Transit Neptün natal Uranüs’e kare ya da karşıt açı yaptığında, Yükselen burcu Yay olanlar bağımsızlığım elde tutmak ve bireyselliğim ön plana çıkarmakta zor zamanlar yaşar. Gerçeklik algısı dengesizdir ve kafası karışmış, yönünü kaybetmiş hisseder. Birçok mistik, ilahi ve psişik deneyimler yaşayabilir. Yükselen burcu Yay olanlar  Bilincin yüksek hallerim anladığında, bu ruhsal transit daha kolaylaşır. Uranüs’ün natal ev pozisyonunun yönettiği yaşam alanları, bu transitle olumsuz etkilenir ve büyük bir dengesizlik sergiler. Kişi denge ve güvenini kaybeder ve çok güvensiz olur. Yükselen burcu Yay olanlar Uç durumlarda, akıl sağlığından bile korkar.

Şimdi son derece sezgiseldir. Her türlü farklı bakış açısma ve gerçekliğe açıktır. Olağandışı şekilde idealist ve yaratıcı olabilir. Kişi, ruhsal gelişimle, bilincin genişlemesi ya da metafiziksel, dini veya ilahi çalışmaları takip etmekle ilgili olanlar hariç, tüm büyük kararlan ve vaatleri ertelemelidir. Yine de kişi, bunlarda bile dengeli olamaz, çünkü tercihlerinden emin değüdir. Bu transitte bireyliği, bağımsızlığı ve kişisel arzularıyla Uranüs özellikleriyle geçici olarak bağlantısını kaybeder.

Yükselen burcu Yay olanlar şimdi hayatında eskisine göre daha fazla seçenek görür. Özgünlüğü ve yaraticıhğı artar. Fiziksel gerçeklik kavramım bırakır, eskiden algısının dışmda kalan soyutlamaları ve felsefeleri anlamaya başlar. Ruhsal gelişiminin lehine yaşam stilim değiştirebilir. Kendim yalnız ve tuhaf hisseder ama, şimdi gerçekliğin sürekli değişen doğasıyla yüzleşmek için mükemmel bir şansı vardır.

Bir önceki yazım: Günlük Burç Yorumunuz
İsim: *

Mail: *

20 + 5 = ? (İşleminin Sonucu)