Yükselen Burcu Oğlak Olanlar

dort-4-element-su-toprak-hava-ates-sembol

Transit Pluto natal Güneş’e üçgen ya da altmışlık açı yaptığında Yükselen burcu Oğlak olanlar , kişisel gücünü ve potansiyelini gerçekleştirir. Psikolojik ya da içsel bütünleşme hisseder. Yetenek ve becerileriyle tamamen temastadır. Yükselen burcu Oğlak olanlar Güçlü ve güvenlidir. Gelişim, ilerleme ve kişisel gelişim için en iyi zamanlardan biridir. Kişinin yenileyici enerjileri güçlüdür. Kendini ve başkalarım iyileştirebilir. İşinde, arkadaşlıklarında, aşk hayatında ve dikkatini verdiği her alanda var olan koşullan geliştirir. Odaklı ve dolaysızdır. Amaç duygusunu hisseder.

Yükselen burcu Oğlak olanlar Çekici, karizmatik ve derin olur. Liderlik özellikleri sergiler. Son derece yeteneklidir ve kendi fırsatlarını yaratır. Nezaketle başarılı olur. Kişi erkeklerden yarar sağlar. Şimdi güçlü, başanlı olan ya da ruhsallık veya kişisel gelişimle uğraşabilen babasıyla iyi anlaşır. Bu transitten geçen bir kadın dinamik, yoğun, buyurgan, ünlü ya da ‘hırslı’ aşıklarla karşılaşır. Kişinin patronlan ve otorite olanlarla iyi deneyimleri olur. Kişinin en çok uğraştığı şeylerde olduğu kadar, iş hayatı da olumludur.

Yükselen burcu Oğlak olanlar varoluşun özüne ulaşmak için bir ihtiyaç duyar. Astroloji, yoga, metafizik, okült ve ruhsal uygulamalara çekilir. Bilinci genişler ve beş duyusunun ötesindeki gerçekliğe açık-tır. Bu (Pluto’nun transit yaptığı burca bağlı olarak) birkaç yıl boyunca sezgisel ve psişiktir. Önsel enerjisi çok güçlüdür. Kişi erkeksi ve yiğittir; aynı zamanda hassas ve açıktır. İradesi fark edilebilir seviyededir. Öncü ve ısrarcıdır. Büyük tuhaflıkların üstesinden gelebilir. Başarısı büyük ölçüde garantiliyken, bu dönemin tadım çıkarmalıdır.
Transit üçgen açı, transit altmışlık açıdan çok güçlüdür. Transit altmışlık açı yukarıdaki olasılıkların gerçekleşebilmesi için bir fırsat olduğunu gösterir.

Bir önceki yazım: Günlük Burç Yorumunuz
İsim: *

Mail: *

11 + 8 = ? (İşleminin Sonucu)