Yükselen Burcu Kova Olanlar

TRANSİT NEPTÜN NATAL JÜPİTER KAVUŞUMU

Transit Neptün natal Jüpiter’e kavuşum yaptığında, kişi güçlü bir şeküde yaratıcıdır. En yüce hayalleri ve vizyonları üzerinde derin derin düşünür. İnsanlığa duyduğu sevgiyi hatırlar ve herkese adalet sağlamak için yapabileceğinin en iyisini yapmak ister. Kalbi yumuşar ve saf dürtülerle hareket eder. Geçici olarak, yaşamın daha yüksek değerleri adma maddi düşüncelerinden ve kaygılarından vazgeçer. Derin bir şekilde inançlarına ve fikirlerine bağlanır. Dini ve ruhani eylemler için mükemmel bir zamandır. Yükselen burcu Kova olanlar çok daha dindardır. Tanrıya olan inancı artar ve yaşamın mistik ve kutsal yönüne saygı göstermeye başlar. Bazı durumlarda kişi haberci rüyalar görür ya da ilahi ilhamlar alır. Derin bir şekilde din, felsefe ve varoluşun anlamıyla hareket eder.

Yükselen burcu Kova olanlar çok az objektiftir, çünkü hayal gücü çok aktiftir. Hayal dünyasında yaşayıp yaşamadığına dikkat etmelidir, aksi takdirde hemen kullanılabilir. Cömert, sempatik ve yardımseverdir. Başkalarından en iyisini umar ve onların art niyetlerinden habersizdir. Yükselen burcu Kova olanlar Pratik konularda hükümleri zayıftır. Doğum haritasında Jüpiter’in Neptün’le ilişkisi kötüyse, o zaman kişi dini ya da ruhani öğretmenler tarafından kandırılabilir.

Sahtekâr ya da dürüst olmayan avukatlara karşı da savunmasızdır.
Transit Neptün’ün ikiyle dört aylık natal Jüpiter kavuşumu (iki yılda dört kere olabilir) süresince, Yükselen burcu Kova olanlar spekülasyon ya da kumara eğilimi olabilir. Bu aktiviteler Jüpiter doğum haritasında çok güçlü olmadıkça ve iyi konumlanmadıkça olumlu değildir. Genel olarak, kişi bencilce kendi isteklerini düşünmeye, abartı ve disiplin eksikliğine karşı kendini korumalıdır. Şimdi olağandışı şekilde kendim şanslı hisseder, ancak sağduyulu ve tedbirli olmazsa büyük kayıplara uğrar. Bankacılarla, borç verenlerle veya aniden şüpheli davranabilen varlıklı insanlarla sorunları olabilir. Yükselen burcu Kova olanlar Üniversitelerden ve üniversite profesörlerinden yarar görmez ve üniversite bursları almakta engellerle karşılaşabilir.

Yükselen burcu Kova olanlar İyi bir ruh hali içindedir, ancak kendini abartılı idealizme karşı korumalıdır. Çabuk zengin olma planlarından ve gerçek olamayacak kadar iyi görünen maddi girişimlerden uzak durmalıdır. Bu transit film yapımcılığı, fotoğrafçılık ve sihirle uğraşanlar için çok olumludur. Sağlık açısmdan, kişinin karaciğeri hassastır. Alerjileri azabilir.

Bir önceki yazım: Günlük Burç Yorumunuz
İsim: *

Mail: *

11 + 3 = ? (İşleminin Sonucu)