Yükselen Burcu Boğa Olanlar

zodiacpeople1

Transit Pluto natal Mars’a üçgen ya da altmışlık açı yaptığında, Yükselen burcu Boğa olan kişinin kendi tutkularım anlamak ve arzularım yerine getirmek konusunda müthiş bir enerjisi vardır. Dikkatini nereye verirse orada başarılı olur. Kararlı ve ısrarcıdır. Yükselen burcu Boğa olan Kendine güvenir ve ölçülü bir şekilde atılgandır. Arzularım başkalarından üstün tutarak kendim rahat hisseder. Yine de egosu, gururu ya da kibri onu yönetmez. (Pluto’nun transit yaptığı burca bağlı olarak) bu birkaç yıl, kişinin büylik hedeflerine az bir çabayla ilerlemek gibi harika bir fırsatı vardır. Coşkulu, güdümlüdür ve azimle engelleri aşar.

Yükselen burcu Boğa olan Liderlik özellikleri sergiler. Sorumluluğu alır ve başkalarım usta bir şekilde yönlendirir. Cesurdur ve meydan okumalardan çekinmez. Amaçlarım izler ve korkaklığa ya da umutsuzluğa yenik düşmez. Sıkı çalışır. Spor ve her türlü rekabette başarılı olur. Mekanik becerileri artar ve bir şeyleri çok daha kolayca tamir edebilir.

Yükselen burcu Boğa olan Cinsel aktiviteler olumludur. Yükselen burcu Boğa olan Kişi güçlü ve tutkulu olur. Flörtte başarılıdır ve güçlü ka-rizması ve seksi görünümüyle birçok cinsel partner kazanır. Sağlıklıdır ve egzersizin tadım çıkarır. Fiziği üzerinde ciddi bir şekilde çalışmaya karar verebilir. Büyük bir enerjisi vardır, enerjik ve heveslidir.

Transit üçgen açı, transit altmışlık açıdan çok daha güçlüdür. Transit altmışlık açı yukandakilerin gerçekleşebilmesi için bir fırsat olduğunu gösterir.

Bir önceki yazım: Günlük Burç Yorumunuz
İsim: *

Mail: *

15 + 6 = ? (İşleminin Sonucu)