Yükselen Burcu Başak Olanlar

burclar3

Transit Pluto natal Merkür’e üçgen ya da altmışlık açı yaptığında, Yükselen burcu Başak olanlar zihinsel becerileri ve iletişim kabiliyeti artar, yoğunlaşır ve derinleşir. Kişinin düşünme becerisi daha ince (sübtil) olur ve zihni daha keskindir. Araştırma ve analizde mükemmelleşir. Hiçbir hileye aldanmayan bir detektif gibidir. Çok ikna edicidir. Kelimeleri ustalıkla kullanır ve tam olarak demek istediğim der. Yazarlar, eğitimciler, gazeteciler için mükemmel, iletişimle uğraşanların iş görüşmeleri ve sözleşme imzalamaları için de harika bir zamandır.
Bu transit süresince kişi son derece dikkatlidir.

Yükselen burcu Başak olanlar Her türlü sorunu çözebilir ve karmaşık zor durumlara çözüm yaratabilir. Yükselen burcu Başak olanlar Edebi çalışmalar, araştırma projeleri veya konferanslar gibi şeyler çaba gerektirir, ancak şu anda çok az mücadeleyle hedeflerim gerçekleştirebilir.

Kişi, yeni fikirler ve özellikle yaşamın gizemlerim açıklayan felsefeler konusunda meraldi ve heyecanlı olur. Astroloji, yoga, metafizik ve okültizme çekilir.

Gerçek arayışına odaklıdır ve işin ucunu bırakmaz. Sinir sistemim yöneten Merkür, şu anda iyi açı aldığından Yükselen burcu Başak olanlar kendim istikrarlı, güvende ve özgüvenli hisseder. Korkularından dolayı cam sıkılmaz ve psikolojik ikilemleri bastırmaya çalışmaz. Bunun yerine kendiyle ve davranışlarıyla ilgili öngörüleri arar. Açık ve alıcıdır ve muhakeme gücü keskindir. Meraklı ve zekidir. Konuların derinine çaba sarf etmeden iner.

Kişi öğretmenlerden, entelektüellerden ve basından yararlanır. Meditasyon, derin düşünme veya gelişim için hangi tür zihinsel tekniğe başlarsa, en iyi sonuçlan alır. Doğrulama ve olumlu düşünme kişiye en hızlı sonuçlan getirir. Yükselen burcu Başak olanlar bu transiti en iyi şekilde kullanmak ve geleceğim planlamak için, bu zamandan yararlanmalıdır. Fark edilir keskin algıya sahip olmanın yanında, aynca geniş, bütüncül (holistik) düşünme biçimi de sergiler. Bir daha hiçbir şeyi bu kadar net, bu kadar uzun süre ve bu kadar derin göremeyebilir.

Transit üçgen açı, transit altmışlık açıdan çok daha güçlüdür. Transit altmışlık açı yukandakilerin gerçekleşebilme olasılığım gösterir.

Bir önceki yazım: Günlük Burç Yorumunuz
İsim: *

Mail: *

12 + 6 = ? (İşleminin Sonucu)