Yükselen Burcu Aslan Olanlar

images (1)

Transit Pluto natal Satürn’le kavuşum yaptığında, Yükselen burcu Aslan olanlar uzun süreli yorucu sorumlu-luklar, stresli koşullar ve kuvvetli dış baskılara katlanır. İşindeki insanlarla, özellikle de otorite konumunda olan baskıcı ve manipülatif kişilerle sorunlar yaşar. Yükselen burcu Aslan olanlar Kariyerinde yoğun deneyimleri olur, ama değişimlere ayak uydurmak yerine, her değişime direnç gösterir.

Demode olan her şeyi bırakması gerektiği zamanlarda bile güvenlik, tedbir ve eski alışkanlıklarına tutunmak konusunda saplantılıdır. Kişinin yeni sorumlulukları doğrultusunda ileriye bakmasının zamanı gelmiştir. Onu sonunda büyük başarı ve kişisel gelişime götürecek yeni yollar yaratabilme yeteneği vardır.

Korkularıyla, güvensizlikleri ve kararsızlıklarıyla engellendiği (Satürn’ün natal ev pozisyonuna karşılık gelen) yaşam alanlarına konsantre olmaya zorlanır. Bu alanlar kişi için hem ruhsal hem de somut olarak büyük yarar sağlar ve Yükselen burcu Aslan olanlar sonunda oralarda ilerleme kaydeder. Normalde zor olan bu alanlarda sağlam bir temel atmış olur. Genellikle samimidir. Kendini adaması ve azmiyle çok daha güçlüdür.

Şimdi verilen vaatler, yıllar geçtikçe muazzam sonuçlar getirir. Bu nedenle, vermek zorunda olduğu kararları ertelememeli ya da geciktirmemelidir. Ne yazık ki, birçok birey bu süreçte değişimden o kadar korkar ki, yıkıcı gibi görünen koşullar karşısında kendim felce uğramış gibi hisseder. Yükselen burcu Aslan olanlar mevcut durumunu sürdürür ve rahat bulduğu şeye inanmaya devam ederse bitkinlik, zihinsel zorlanma ve sağlık sorunlarından sıkıntı çeker. Bu transit birçok insan için zordur.

Yükselen burcu Aslan olanlar aşın disiplin ve abartılı sorumluluk duygusuna karşı dikkatli olmalıdır. Aşın hoşgörüsüz, tutucu olabilir ve kendini aşırı zorlayabilir. İşteki kabul edilemez yüklere ve üstlerinden gelen uygunsuz isteklere katlanır. Çalışkan ve her zamankinden daha sabırlıdır ama kendi değerim bilmesi gerekir. Kişinin şimdi organize etme yeteneği vardır. Büyük tutkularım dönüştürerek, bakış açısı değişikliği yaşar. Bu süreçteki görevi, uzun ömürlü hedefleri planlamak, çalışılabilir stratejileri tasarlamak ve soma da doğrudan çalışmaya başlamaktır.

Bir önceki yazım: Günlük Burç Yorumunuz
İsim: *

Mail: *

20 + 7 = ? (İşleminin Sonucu)