Yükselen Burcu Akrep Olanlar

TRANSİT PLUTO NATAL AY ÜÇGEN YA DA ALTMIŞLIK AÇITransit Pluto natal Ay’la üçgen ya da altmışlık açı yaptığında, Yükselen burcu Akrep olanlar ev yaşamım geliştirir. Normalde bastırdığı kişisel sorunlarla yüzleşir. Kendim güvende hisseder ve ailesiyle, özellikle yaşamındaki kadınlarla iyi geçinir. Sağlıksız davranışlar ve psikolojik zayıflıklar üzerinde çalışır. Yükselen burcu Akrep olanlar Duygusal olarak dengelidir. Bundan dolayı şimdiki çabaları yolunda gider. Her zamankinden daha esnek ve rahattır. Beceriklidir ve kişisel gelişime odaklanır. Terapi ya da ruhsal teknikleri uygulamak için mükemmel bir zamandır. Yükselen burcu Akrep olanlar yoga, astroloji, metafizik ve okülte çekilir. Şu anda hızlı bir ilerleme kaydeder. Bilinci fark edilir derecede gelişir.

Annesinden yarar görür. Annesi ruhsal mesleklerle ilgilenebilir. Güçlü, derin, ünlü, ruhsal ya da ‘azimli1 kadınlarla karşılaşır. İçgüdüsel olarak hareket eder ve güçlü psişik deneyimleri olur. Halkla ilişkilerinde başarılı olur. Toprakla, emlak ve evle ilgili konularda iyi sonuçlar elde eder. Kişinin şifa yetenekleri artar, başkalarına karşı koruyuculuk hisseder ve yardım etmek ister. Şifa sanatlarıyla uğraşanlar için harika bir zamandır. Kişinin her zamankinden daha fazla duygusal derinliği vardır. İfadelerinde başarılıdır, çünkü dü-şünceleri hislerine işlemiştir.

Pluto’nun kişisel gezegenlerle olan çoğu transitinde olduğu gibi, kendini ve evreninin işleyişim anlamak için istek duyar. Yükselen burcu Akrep olanlar Kolayca psikolojik içgörti kazanır, çünkü bilinçaltına ulaşabilir. Ayrıca özellikle hassas ve alıcıdır. İlişkiler sorunsuz gider. Kişi içsel olarak kendini sağlıklı hisseder. Yüzeye çıkabilecek her türlü duygusal veya psikolojik sorunla baş edebileceğinden, kendine güvenir.

Transit üçgen açı, transit altmışlık açıdan çok daha güçlüdür. Transit altmışlık açı yukarıdaki olasılıkların gerçekleşebilmesi için bir fırsat olduğunu gösterir.

Bir önceki yazım: Günlük Burç Yorumunuz
İsim: *

Mail: *

13 + 8 = ? (İşleminin Sonucu)