YENGEÇ BURCUNDA DOĞAN KADINLARIN KARAKTERİ

Yengeç Burcunda doğan kadınlar aynı burçta doğan erkeklerin iyi ve kötü yönlerini olduğu gibi paylaşırlar. Ayrıca Yengeç Kadınlarının analık yönleri ve içgüdüleri son derece belirgindir. Hatta kişiliklerinin başlıca özelliklerinden, en önemli bölümlerinden biri olduğu söylenebilir.

Analık, Yengeç kadını için o derece önemli bir amaçtır ki buna ulaşamazsa mahvolur. Ya kendi içindeki bir hayal alemine kapanıp dış dünyadan uzaklaşır ya bir erkekten öbürüne sürüklenerek anlamsız serüvenler içinde hayatını harcar ya da ailesinin ve yakın arkadaşlarının üzerinde manevi bir yük olarak çöker, kalır. Karamsarlığı ile, amaçsızlığı ile onların zamanlarını, enerji, anlayış ve sevgilerini sömürür.

Yengeç Burcunda doğan kadın erken yaşta evlenirse çok mutlu olur. Çünkü benliğini, yalnızca evlilik gibi son derece yakın bir ilişkinin çerçevesi içinde bulabilir. Çok zaman böyle yakın bir ilişki kuramayınca kendini avutmak için boğazına düşkün ve dolayısıyla şişmanlığa eğilimli olur. Hayatın silleleri karşısında çabuk yılar, güçsüzdür, korunmaya, savunulmaya ihtiyacı vardır. Gene de böyle zamanlarda kendi kabuğuna çekilmemeli, arkadaşlarından, yakınlarından avuntu beklemey /eğ saymalıdır. Bu da iyi çözüm yolu değilse bile kendi gayreti ve yakınlarının sabrı ile Yengeç Kadını karamsarlığından kurtulup kendine yeni bir yaşam kurabilir. Oysa bir kez kendi kabuğuna kendi içindeki hayal alemine daldı mı onu buradan çekip kurtaracak güçte insan eli biraz güç bulunur.

YENGEÇ BURCUNDA DOĞAN KADINLARIN KARAKTERİ_27.jpg

Bir önceki yazım: KAHVE TABAĞI FALINA NASIL BAKILIR?
İsim: *

Mail: *

19 + 5 = ? (İşleminin Sonucu)