Yengeç Burcu Fal Bak

ast
Transit Neptün natal Mars’a üçgen ya da altmışlık açı yaptığında, kişi arzularım yerine getirmek konusunda iyimser ve coşkulu olabilir. Yüce gönüllü amaçlar ve vizyonlar üzerinde çalışır ve dünyevi, pratik konularla daha az ilgilenir. Fedakâr güdüler ve insancıl hedeflerle yönlendirilir. Egosundan, gururundan veya şöhret ihtiyacından etkilenmez. Yardım etmek ister. Kişisel ve profesyonel olarak ruhsal çalışma için mükemmel bir zamandır. Kişi bilincin ya da nirvanamn mesajım herkese başarıyla yayar. Ve eğer ruhsal bir yoldaysa, meditasyon veya diğer ruhsal tekniklerle mükemmel deneyimler yaşar. Dini uğraşları, özellikle törensel olanlar çok zevklidir.

Müzik, tiyatro, şiir, sihir, fotoğrafçılık ve film yapımıyla uğraşanlar bu transitte güçlü yardım alırlar. Kişi renkli, duygulara hitap eden, güzel sanat eserleri yaratır. Önsezileri kuvvetlidir ve bundan ötürü iş konularında başanlı olur. Başkalarına karşı hassastır ve kimseyi incitmeden arzularım takip edebilir. Tehditkâr olmayan bir şekilde atılgandır. Bu nedenle yaşamı rafine ve arınmıştır. Kişiyi yumuşak kalpli, hassas ve ruhani bir seks part-neri çekebilir. İlişki zevklidir, ancak daha çok idealler, illüzyonlar ve cinsel çekime dayalıdır, gerçek bir uyum değildir.

Bu transit boyunca, kişi hayırsever girişimleri planlamada başarılı olur. En iyi iş, yalnız ya da sahne arkasında tamamlanır. Tedbirli ve diplomatik bir şekilde projeleriyle ilgilenir. Ağır, sert ve uyumsuz durumlara karşı korunur. Niyetlerinin kolayca gerçekleştirileceğine dair kendinden oldukça emindir.

Transit üçgen açı, transit altmışlık açıdan çok daha güçlüdür. Transit altmışlık açı yukarıdaki olasılıkların gerçekleşebilmesi için bir fırsat olduğunu gösterir.

Bir önceki yazım: Günlük Burç Yorumunuz
İsim: *

Mail: *

18 + 5 = ? (İşleminin Sonucu)