Yengeç Burcu Ağustos Falı 2016

Aşk ve İlişkiler

Mars’ın Terazi burcundaki transiti, partnerinizle olan iletişiminizde ufak tefek gerginliklere neden olabilir. Bu ay, ilişkinizdeki dengeyi bulmakta zorlanabilirsiniz. Sen-ben kavgalarından uzak durmanızda fayda var. Ağustos’ta yol arkadaşınız ve partnerinizle ilgili yaşamınıza dair önemli kararlar alabilirsiniz.

İş, Kariyer ve Para

6 Ağustos itibariyle Venüs’ün iş ve çalışma hayatınızdaki transiti, çok detaycı bir şekilde çevremize yaklaşmamıza neden olabilir. Yanınızda çalışan kişilerle olan iletişiminizde, bütünden kopup gereksiz detaylara gömülebilirsiniz. İş arkadaşlarınız ve çevrenizce sevilmediğiniz duygusuna kapılabilirsiniz. 11 Ağustos itibariyle ortağınız ya da çevrenizin desteğini alacağınız projelerin içinde bulunabilirsiniz. 25 Ağustos itibariyle iş hayatınızla ilgili bir imaj değişikliği yapabilirsiniz.

Sağlık

Ağustos ayında şeker kontrolünüzü yaptırmanızda fayda var.

Ağustos Ayı Olumlaması

“Kendimi sonsuz sevgiye açıyorum”

Ağustos Ayı Esması “El Vedud”

“El Vedud” esmasını öneriyorum. Günlük okuma sayısı 20 adettir. Bir üst ebcedi olarak 400 adet de okuyabilirsiniz. Erkeklerin “El Vedud”, kadınlarınsa “Ya Vedud” şeklinde okumalarını öneriyorum. Bu esma sayesinde aşk, sevgi, huzur gibi enerjileri kendinize çekebilirsiniz. İnsanlarla güzel iletişimler içerisinde bulunabilirsiniz.
Yengeç Burcu Ağustos Falı 2016_7.jpg

Bir önceki yazım: Yengeç Burcu 2014
İsim: *

Mail: *

14 + 9 = ? (İşleminin Sonucu)