Yengeç burcu 2015 para yorumu

indir (1)2014’den itibaren para alanınızdan çıkıp giden Satürn, kendinizi tanıtma ve reklam alanınıza yerleşti ve fînansal konularda sizi rahat bırakmaya başladı. Üstelik bu kez daha sevimli açılar kuruyor. Ancak 2015 bittiğinde hiç de durgun bir yıl geçirmediğinizi hâlâ zorlukların sürdüğünü ifade ediyor olacaksınız. Büyük sarsıntıların neden hep sizi bulduğunu sorgulayacaksınız. Birazdan okuyacaklarınız o sarsıntıların sebeplerini ve sarsıcı dönemleri nasıl avantaja çevireceğinizi anlatıyor.

22 Ocak 2015’de Aslan burcunda Dolunay oluşuyor. Do lunaylar sonuca ulaşma ya da sonlanma dönemleridir. Ger çekleştikleri günden 5 gün önce ve 5 gün sonraya dek etkili olabilirler. Ay’ın her özel hareketinden etkilenen hassas Yengeçler için bu Dolunay hoş sonuçlar getirebilir.

Eğer iş müracaatlarınız sürdüyse işe başlayabilir hatta ilk maaşınızı alabilirsiniz. Venüs de o günlerde iş alanınızda dolaşacağı için sevdiğiniz ve içinize sinen bir işi yapıyor olacaksınız. Bu dönemden yararlanamazsanız kendinize dönüp nerede hata yaptığınızı düşünmelisiniz. Zira bir ihtimal aynı günlerde işten ayrılmanız ya da atılmanız da söz konusu olabilir; bu, ektiklerinize bağlı.

Eğer kendi isteğinizle ayrılır ya da atılırsanız prim ve ikramiye alanınızda yol alan Merkür’e güvenebilirsiniz. Sağlam bir sözleşme ile hayli yüklü bir meblağın hesap cüzdanınıza yerleşmesine yardım edecek.

Ve dahası! Tutulmalar son derece güçlü enerjilerdir ve ha yatınızı baştan sona değiştirecek etkiler yaratırlar.
7 Şubat 2015’de Kova burcunda Yeniay Güneş tutulması gerçekleşiyor. Tutulmalar bölümüne mutlaka göz atın. Her Güneş tutulması 1 ay öncesinden 1 ay sonrasına dek etkilidir ve yaratacağı olaylar 1 yıl boyunca hayatınızın merkezine oturur. Başkalarının parasından yararlanma alanınızda meydana gelen bu tutulma da hatırı sayılır miktar bir parayı alabilmenizi sağlayacak. Elbette bir çabanız varsa, girişimleriniz olduysa. Aksi halde sadece kaybeden taraf da olabilirsiniz.

Bir önceki yazım: Yengeç Burcu 2014
İsim: *

Mail: *

12 + 2 = ? (İşleminin Sonucu)