Yengeç Aylık Burç Yorumu Kadın

Aşk ve İlişkiler

4 Eylül 2016 tarihinde meydana gelecek olan Ay tutulması, yuvanızla alakalı konularda değişimlere neden olabilir. Bu evre ailevi meseleler ön plana çıkabilir. Aile bireyleri ile olan iletişime özen göstermenizde fayda var. Eylül ayı aşk ve özel yaşamınıza dair bir çok konuda çok daha duyarlı yaklaşımlarda bulunabilirsiniz.

İş, Kariyer ve Para

4 Eylül tarihinde meydana gelecek olan parçalı Ay tutulması, otorite konumda bulunan kişilerle olan iletişime özen göstermeniz gerektiğinin habercisi. Kariyerinizle ilgili ani değişim ve gelişmeler yaşayabilirsiniz. Bu evre duygu kontrolünüzü sağlamanızda fayda var. 12 Eylül itibariyle iş ve çalışma ortamınızda kendinizi çok daha rahatlıkla ortaya koyabileceğiniz fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Gizli bir gücün sanki sizi korumaya aldığını hissedeceğiniz bir evreye gireceksiniz. Bu dönem Jüpiter’in para evinizdeki ileri hareketi, maddi kaynaklarınızı olumlu yönde etkileyecektir. 21 Eylül itibariyle, sosyal çevrenizin maddi manevi desteğini alabileceğiniz bir döneme giriyor olacaksınız.

Sağlık

Eylül ayı döneminde, böbrek sorunu yaşayan Yengeç burçları biraz daha dikkatli olmalılar. Bu ay, bol bol sıvı tüketmenizde fayda var. Eylül ayında yapacağınız detoks, fiziksel ve ruhsal sağlığınızı da olumlu yönde etkileyecektir.

2016 Burç Yorumlan ve Olumlamalan Eylül Ayı Olumlaması

“Yaşamın kaynağı ile bağlantıdayım ve her nefesimde şükrediyorum.”

Eylül Ayı Esması “El Hayy”

“El Hayy” esmasını öneriyorum. Günlük okuma sayısı 18 adettir. Bir üst ebced değeri olarak 324 adet de okuyabilirsiniz. Erkeklerin “El Hayy kadınlarınsa “Ya Hayy” şeklinde okumalarını öneriyorum. Bu esma sayesinde yaşam enerjiniz artacak, yaşamdan zevk alabilecek ve sağlıklı olacaksınız.
Yengeç Aylık Burç Yorumu Kadın_2.jpg

Bir önceki yazım: Yengeç Burcu 2014
İsim: *

Mail: *

10 + 1 = ? (İşleminin Sonucu)