Yay Burcunun En Belirgin Özellikleri

Kıskanmadan dolayı yanlış hareket Başkalarının hayatına özenme Şüpheci yaklaşım

Dolunay zamaında; her şeyin düzene girmesinin sizin kalbinizden geçtiğini gösterir.

Tanrının size verdiği nimetlere kanaat etmesini bilir ve başkalarının hayatındaki olaylara yoğunlaşmazsanız hayatınızda her şey iyiye gidecektir… Eğer mesut olmak istiyorsanız, kalbinizden hasedi atınız. Çünkü bu şekilde davranmazsanız şimdiki hayatınızdan da olabilirsiniz.

Duygusal Hayat:

Geçmişinizde yaşanmış duygusal bir kırılma konusunu hayatınıza fazlasıyla yansıtmış görünüyorsunuz. Bu yüzden kendinizi şanssız ve bahtınız kapalı gibi görüyorsunuz. Geçmişte yaşadığınız durumun hayatın getirdiği bir süreç olarak düşünüp geleceğe daha dengeli bakmayı öğrenmelisiniz.

Kariyer Hayatı:

İş hayatınızda başkalarının ne yaptığı ya da ne düşündüğü konusuna fazlasıyla kafa yormak, kendinizi geliştirmenizi ve bir sürü konuda rahat hareket edememenize neden olmakta. Sırf bu yüzden ekonomik ve kariyer açısından bulunduğunuz durumun keyfini çıkartamıyorsunuz.

Sosyal Çevre:

İnsanların yaptığı dedikodulara fazla meyilli davranışlar sergilemeniz, insanların sizin yanınızda rahat konuşmalarına neden oluyor. Bu yüzden çevrenizdeki insanlarla ne olduğunu bilmeden aranız bozulabilir. İçtenliğinizin verdiği değeri bilerek insanlarla aranızdaki iletişime, başkalarının zarar vermesini engellemelisiniz.

Yay Burcu Kadınının Genel Özellikleri - veKadın

Bir önceki yazım: Koç Burcu İçin En İyi Dönemler
İsim: *

Mail: *

17 + 5 = ? (İşleminin Sonucu)