Yay Burcu İçin Hassas Etikler

Hassas Etikler hayat bireysel bir yolculuktur. Yalnız doğdunuz, yalnız öleceksiniz. Kurduğunuz etiklerin size uygun olması bir anlam ifade eder. Kimse hangi hislerin ruhunuza uygun olduğunu size söyleyemez. Öfke majisinde etiklerinizi belirleme zamanı geldiğinde, her bir durumu dikkatli incelemelisiniz. Olgun bir seçim yapmanın sırrı, öncelikle öfkeyi denklemden çıkarmaktır. Bunu yapmak her zaman o kadar da kolay değildir. Bu yetenek (sorun hakkmdaki kişisel deneyimlere bağlı olarak) kişiden kişiye değişir. Aşağıdaki senaryolar için bir cevap vermeyeceğimi göreceksiniz.

Çünkü yapamam. Kendi seçiminizi yapmalısınız. Verdiğim cevaplar kendi etiğimin örnekleri değiller; daha çok alternatif seçimler ve dikkatli olmanız gereken majikal gerçeklerdir. Etik, asla siyah ve beyaz olmamalıdır; çok az şey bu kadar basit olabilir. Eğer tüm gerçeği söylemek kalbinizi bir daha onarılmayacak şekilde kıracaksa genel bir şifre olan “asla yalan söyleme” size zor gelebilir.

Böyle yapmanın da iyi bir nedeni yoktur. Her durum bir çok net olmayan durumu üretir. Bu nedenler etimin genel şifresini tasarlamayı tavsiye etmiyorum. Her durumun bağımsız olarak incelenmesini ve en iyi hareketin ne olduğuna bireysel olarak karar verilmesini önerebilirim. Zihninizi açık tutmanız genel durumu sürdürdüyseniz uygulamayacağınız alternatif çözümler bulmanıza özgürlük sağlar. Bu otomatik cevap modeli olaya karışan her ruhu aldatır. Yay Burcu İçin Hassas Etikler_2.jpg

Bir önceki yazım: Yay Burcu Aşk Hayatı
İsim: *

Mail: *

13 + 3 = ? (İşleminin Sonucu)