YAY BURCU AYLIK YORUMU 2017 TEMMUZ

Aşk ve İlişkiler

Temmuz ayı, partnerinizle olan paylaşımlarınız adına önemli bir dönemi vurgulamakta. Partnerinizle ilgili bazı konular tekrar gündeme gelebilir. 24 Temmuz – 8 Ağustos arası Merkür 8. evinizde hareket edecektir. İlişkiye bakış açınız değişebilir. Partnerinizle olan diyalogunuz güçlenecek.

İş, Kariyer ve Para

2 Temmuz tarihinde 2. evinizde meydana gelecek olan Dolunay, maddi kaynaklarınızla ilgili konulara etken olacaktır. Bu evre alma verme dengesine özen göstermelisiniz. Kazancınızı gözden geçirip, harcamalarınıza yeni bir düzen getirebilirsiniz. Temmuz ayı içinde kredi başvurusu yapabilir, olumlu sonuçlar elde edebilirsiniz. Partnerinizin maddi kaynaklarından faydalanabilirsiniz. Bu ay borç ve alacak konuları gündemde olacaktır.

Sağlık

Temmuz ayı içinde, mide ve göğüs sağlığı gündemde olacaktır. Bu dönem beslenmenize dikkat etmeli, yağlı yiyeceklerden uzak durmalısınız.

Temmuz Ayı Olumlaması

“ Allah’ın güç ve kudretine sığınarak kendimi maddi ve manevi güvende hissediyorum.”

Temmuz Ayı Esması “El Hafız ”

“El Hafız ” esmasını öneriyorum. Günlük okuma sayısı 998 adettir. Erkeklerin “El Hafız ”, kadınlarınsa “Ya Hafız” şeklinde okumalarını öneriyorum. Bu esmanın gücüyle Allah’ın atadığı melekler tarafından koruma kalkanına alınarak kendinizi güvende hissedebileceksiniz. Malınız ve canınız korunur.

yay-burcu-haftalik-yorumu-27-haziran-03-temmuz-2016-demet-baltaci_9387506-23750_1800x945.jpg

Bir önceki yazım: YAY BURCU AYLIK YORUMU 2017 NİSAN
İsim: *

Mail: *

11 + 3 = ? (İşleminin Sonucu)