YAY BURCU AYLIK YORUMU 2017 NİSAN

Aşk ve İlişkiler

4 Nisan tarihinde Terazi burcunda meydana gelecek olan Ay tutulması, 11. evinizi etkiliyor olacaktır. Tutulmayla birlikte sizi zorlayan her konuyu masaya yatıracak ve sonlandırma kararı alacaksınız. Özellikle Ay tutulması itibariyle gerçekten size değer veren kişilerle bir arada olmayı tercih edeceksiniz. Çevrenizde size uygun olmayan kişileri ayıklama kararı alabilirsiniz. Jüpiter’in 8 Nisan’daki ileri hareketiyle, kişisel gelişim ve eğitiminizle ilgili çalışmalar yapabilirsiniz. Hukuksal meseleler çözüme kavuşabilir.

İş, Kariyer ve Para

4 Nisan tarihinde Terazi burcunda meydana gelecek olan Ay tutulması, sizin 11. evinizi etkiliyor olacak. Önemli organizasyonlar ve projeler adına tamamlanmalar yaşanabilir. İdealleriniz ve beklentilerinizi çok daha net belirleyeceksiniz. Mars’ın Boğa burcundaki hareketi, iş ve çalışma evinizi etkiliyor olacaktır. Yoğun çalışma temposu içine girebilirsiniz. Şu evre ani masraflar gündeme gelebilir.

Sağlık

Bu ay böbrek ve mesanenizi koruma altına almanız gereken bir dönemi vurguluyor. Mars’ın sağlık evinizdeki transiti, aşırı yorgun düşen bedenin dinlenmeye ihtiyacı olduğunu gösteriyor. Vitamin takviyesi almalısınız.

2016 Burç Yorumlan ve Olumlamalan

Nisan Ayı Olumlaması

“Yaşamda bana her zaman hakkım teslim edilir çünkü ben adil biriyim.”

Nisan Ayı Esması “El Hakem”

“El Hakem” esmasını öneriyorum. Günlük okuma sayısı 82 adettir. Erkeklerin “El Hakem”, kadınlarınsa “Ya Hakem” şeklinde okumalarım öneriyorum. Bu esmanın gücü ile size de hak ile hükmedilecek, siz de hak ile hükmedeceksiniz.

yay-Burcu1-635x476.jpg  1. ertuğrul erdoğan dedi ki:

    21 aralık 1962 saat 14 erzincan doğumluyum.1984 te askeri okuldan ayrıldım.1985 yılında ilk evliliğimi yaptım.1986 da kızım oldu.1993 te ayrıldım.1994 te tekrar evlendim.1998 de bir kızım daha oldu.2009 da üniversiteye gittim.2013 te bitirdim.2015 sonu ve 2016 da iş hayatımda büyük olaylar yaşadım.Halen dernek başkanıyım ama ticari olarak kazancım yok…


İsim: *

Mail: *

18 + 3 = ? (İşleminin Sonucu)