YAY BURCU AYLIK YORUMU 2017 MAYIS

Aşk ve İlişkiler

19 Mayıs – 11 Haziran tarihi itibariyle İkizler burcunda meydana gelecek olan Merkür retro hareketi, sözsel ve yazılı iletişim konularında dikkat etmeniz gerektiğinin bir göstergesidir. Partnerinizle olan iletişiminize özen göstermelisiniz. Yanlış anlaşılmalardan doğan kırgınlıklar meydana gelebilir.

Kalbi boş olan Yay burçları, geçmiş zaman ilişkileri tekrar kapınızı çalabilir. Unutmayın retro zamanlarında yeni bir ilişkiye başlamak pek uygun olmayabilir. İlişkinin ömrü kısalır.

İş, Kariyer ve Para

Boğa burcunda meydana gelecek olan Yeniay, iş ve çalışma ortamınızla ilgili gelişmeler yaşayacağınızın bir göstergesi olacaktır. Çalışma arkadaşlarınızın desteğini alabilirsiniz. 19 Mayıs – 11 Haziran dönemleri arasında ikizler burcunda meydana gelecek olan Merkür geri hareketi, çevreniz tarafından yanlış anlaşılmalara sebep olabilir. Bu evre iletişime dikkat etmenizde fayda var. Ciddi projelere imza atmamaksınız…

Sağlık

Bu evre, boğaz ve boyun bölgenizi korumanızda fayda var. Ayrıca 18 Mayıs itibariyle diyet programına başlayabilirsiniz. Sağlık konusunda biraz daha kendinize özen göstermelisiniz.

Mayıs Ayı Olumlaması

“Ben daima Allah tarafından korunur ve desteklenirim, doğru olana yönlendirilirim.”

Mayıs Ayı Esması “El Müheymin ”

“El Müheymin” esmasını öneriyorum. Günlük okuma sayısı 145 adettir. Erkeklerin “El Müheymin”, kadınlarınsa “Ya Müheymin” şeklinde okumalarını öneriyorum. Bu esmanın gücü ile Allah sizi melekleriyle koruma altına alır ve doğru davranışlar göstermenizi sağlar.

yay-burcu-ekim-2015.png

Bir önceki yazım: YAY BURCU AYLIK YORUMU 2017 NİSAN  1. Aslıhan dedi ki:

    Bekledigim olcak mi
    Aslıhan
    39
    Bekar


İsim: *

Mail: *

10 + 5 = ? (İşleminin Sonucu)