YAY BURCU AYLIK YORUMU 2017 MART

Aşk ve İlişkiler

Mart Ayı çok güçlü enerjileri de beraberinde getiriyor olacak. Öncelikle burcunuzda 14 Mart itibariyle Satürn retrosunun başlıyor olması, partnerinizle olan paylaşımlarınızda geçmişi tekrar masaya yatırmanıza sebep verebilir. Bu evre sanki her şey çok ağır ilerliyormuş gibi hissedebilirsiniz. Mars’ın aşk evinizdeki konumu, duygularınızı her zamankinden daha yoğun ve ateşli ifade etmenize sebep olabilir. 20 Mart tarihinde Balık burcunda meydana gelecek olan Güneş tutulması, 4. evinizi etkiliyor olacak. Güneş tutulmasıyla birlikte yaşadığınız ev ya da yuvanızla ilgili pozitif gelişmeler meydana gelebilir. Bu evre almak istediğiniz gayrimenkule sahip olabilirsiniz.

İş, Kariyer ve Para

Mart ayı kariyerinizle ilgili yeniliklerin meydana geleceği ve şanslı girişimlerde bulunacağınız bir dönem olacak. Üstlerinizle olan paylaşımlarınız dikkat çekici olabilir. Otorite konumundaki kişilerden destek alabilirsiniz. Güneş tutulmaları fırsatları da ortaya çıkarmaktadır. Yaşadığınız yer ve iş değişebilir.

Sağlık

Satürn’ün burcunuzdaki retro hareketi, geçmişte yaşadığınız kronik bir rahatsızlığı tekrar gündeme getirebilir. Bu evre, kemiklerinize ve cildinize özen göstermelisiniz.

Mart Ayı Olumlaması

“ Maddi ve manevi olarak çok güçlü ve kudretliyim.”

2016 Burç Yorumlan ve Olumlamalan

Mart Ayı Esması “ Ya Hayy Ya Kayyum ”

“Ya Hayy Ya Kayyum” esmasını öneriyorum. Günlük okuma sayısı 870 adettir. Bu esmanın gücü ile sağlık gibi manevi, mal mülk gibi maddi konularda mucizelere şahit olabilirsiniz.

yay-burcu-ekim-2015.png
İsim: *

Mail: *

14 + 1 = ? (İşleminin Sonucu)