YAY BURCU AYLIK YORUMU 2017 KASIM

Aşk ve İlişkiler

Kasım ayı içerisinde, sevdiğiniz ile birlikte eğlenceli paylaşımlar içinde bulunabilirsiniz. Partnerinizle sosyal paylaşımlar içinde bulunabilirsiniz. Ruhsal açıdan size hitap edecek aktivitelerin içinde yer alacaksınız. Arkadaşlarınızla zevkli projeler içinde yer alabilirsiniz. Arkadaşlık ortamınızda tanıştığınız biriyle yeni bir aşka yelken açabilirsiniz.

İş, Kariyer ve Para

11 Kasım tarihinde Akrep burcunda meydana gelecek olan Yeniay, ruhsal açıdan sizi tatmin edecek bir işi yaşamınızda gerçekleştirmenize sebep verebilir. Spritüel çalışma yapan Yay burçları için yeni bir dönemin başlangıcıdır. 25 Kasım tarihinde meydana gelecek olan Dolunay, iş ve çalışma evinizi etkiliyor olacak. Bulunduğunuz çalışma ortamınızı değiştirmek isteyebilirsiniz. Ya da yeni bir ofise geçebilirsiniz.

Sağlık

11 Kasım tarihinde 12. evinizde meydana gelecek olan Yeniay, yaşamınıza dair sağlığınızla ilgili yeni düzenlemeler getirmeniz gerektiğinin bir göstergesi olacaktır. Bu evre ruhsal ve fiziksel sağlığınızı korumalısınız.

Kasım Ayı Olumlaması

“Değişime kolay ayak uyduruyor, geçmişi rahatlıkla bırakıyor ve kendimi çok özgür hissediyorum.”

Kasım Ayı Esması “El Kuddüs”

“El Kuddüs” esmasını öneriyorum. Günlük okuma sayısı 170 adettir. Erkeklerin “El Kuddüs”, kadınlarınsa “Ya Kuddüs” şeklinde okumalarını öneriyorum. Bu esma sayesinde bağımlı olduğunuz kötü alışkanlıklarınızdan, kişi ve şeylerden arınabilecek, kendiniz çok daha özgür hissedebileceksiniz.

yay-Burcu5.jpg

Bir önceki yazım: YAY BURCU AYLIK YORUMU 2017 NİSAN
İsim: *

Mail: *

16 + 8 = ? (İşleminin Sonucu)