YAY BURCU AYLIK YORUMU 2017 HAZİRAN

Aşk ve İlişkiler

Haziran ayı özel hayatınızla ilgili sizlere sürprizlerle gelen bir dönemi vurgulamaktadır. 2 Haziran tarihinde burcunuzda meydana gelecek olan Dolunay, yaşamınızda şimdiye kadar sonlandırmak istediğiniz ama kararsızlık yaşadığınız konuları netleştirecektir. Bu dönem yaşamınıza dair kişisel başlangıçları temsil etmektedir. Kendinize duyduğunuz güven tekrar tazele-necektir. 16 Haziran tarihinde karşıt burcunuzda meydana gelecek olan Yeniay, sizlere bir çok fırsatın kapılarını aralıyor olacak. Ayrıca kalbi boş olan Yay burçlarını şanslı birliktelikler bekliyor. Umutlarınızın gerçekleşeceği şanslı bir ayın içindesiniz. Evlilik kararı alabilirsiniz.

İş, Kariyer ve Para

11 Haziran itibariyle, Merkür’ün İkizler burcundaki ileri hareketiyle birlikte, iş girişimlerinde bulunabilirsiniz. Bu evre yeni projelere imza atabilir, ortaklı iş girişiminde bulunabilirsiniz. Yeniay’m pozitif enerjisi girişimlerinizi olumlu yönde etkileyecektir….

Sağlık

Haziran ayı içinde, bel omurganızı ve üst baldırlarınızı korumalısınız. Sağlık açısından bacaklarınızı fazla yormamaya dikkat etmelisiniz. İsınmadan yapılan spor girişimleri, ufak tefek sakatlanmalara sebep olabilir.

Haziran Ayı Olumlaması

“Her nefesimde mucizeler yaratan enerjileri içime çekiyorum, muhteşem bir yaşam inşa ediyorum.”

Haziran Ayı Esması “Ya Mubdi Ya Muid”

“Ya Mubdi Ya Muid” ikili esmasını öneriyorum. Mucizevi etkilerini hemen gösteren bu esma terkibi sayesinde yaşamınızda muhteşem sürprizler gerçekleşir. Ümit kesilen işlere Allah tekrar can verir. Okuma sayısı 181’dir.

yay-burcu-642x320.jpg

Bir önceki yazım: YAY BURCU AYLIK YORUMU 2017 NİSAN  1. şengül dedi ki:

    Arsamız var sorunlu sorunu çözülecekmi maddi gelirim olacak mı ailem rahat yüzü görecekmi?


İsim: *

Mail: *

15 + 3 = ? (İşleminin Sonucu)