YAY BURCU AYLIK YORUMU 2017 EYLÜL

Aşk ve İlişkiler

17 Eylül – 9 Ekim arası 11. evinizde meydana gelecek olan Merkür retrosu, arkadaş ve dostlarınızla olan ilişkinize özen göstermeniz gerektiğini vurgulamaktadır. Bu evre iletişiminize dikkat etmelisiniz. Yanlış anlaşılmalar ve bundan kaynaklı ayrılıklar söz konusu olabilir. 28 Eylül tarihinde Koç burcunda meydana gelecek olan Ay tutulması, aşk hayatınızı etkiliyor olacak. Bu evre yaşamınızda değiştirmek istediğiniz her konuyu kökten değiştireceksiniz. Eğer ilişkiniz istediğiniz gibi gitmiyor ise ayrılık kararı alabilirsiniz. Çocuğunuz ile ilgili temalar ön planda olabilir.

İş, Kariyer ve Para

13 Eylül tarihinde Başak burcunda meydana gelecek olan Güneş tutulması, kariyer evinizi etkiliyor olacak. Mesleki yaşamınızla ilgili çok önemli bir gelişim meydana gelebilir. Şimdiye kadar beklediğiniz bir iş fırsatı kapınızı çalabilir. Unutmayın Güneş tutulmaları, yaşamsal fırsatları da beraberinde getirir. Eylül ayı kariyerinize odaklandığınız bir dönemi vurgulamaktadır.

Sağlık

Bu ay baş ağrılarına ve bağırsak sıkıntılarına dikkat etmelisiniz. Tutulmalar güçlü enerjisel döngüleri de beraberinde getirmektedir. Özellikle Dolunay’m enerjisi son derece güçlüdür. Dolunay dönemlerinde özellikle ciddi ameliyatlardan uzak durmanız da fayda vardır.

Eylül Ayı Olumlaması

“Yaşamım Allah’ın Nur’u ile aydınlanıyor, ben artık çok şanslıyım.”

Eylül Ayı Esması “En Nur ”

“En Nur” esmasını öneriyorum. Günlük okuma sayısı 256 adettir. Erkeklerin “En Nur ”, kadınlarınsa “Ya Nur” şeklinde okumalarını öneriyorum. Bu esmanın gücüyle Allah’ın Nur’u yaşamınıza akacak ve bu sayede güneş tutulmasının en olumlu etkilerini yaşamış olacaksınız.

YAY BURCU AYLIK YORUMU 2017 EYLÜL_27.jpg

 

Bir önceki yazım: YAY BURCU AYLIK YORUMU 2017 NİSAN
İsim: *

Mail: *

12 + 1 = ? (İşleminin Sonucu)