YAY BURCU AYLIK YORUMU 2017 EKİM

Aşk ve İlişkiler

Ekim ayı içinde sosyal yaşantınızla ilgili paylaşımlarınızın yoğunlaştığını belirtmek isterim. Sevdiğiniz dost ve arkadaşlarınızla tekrar bir araya gelebilir, eğlenceli organizasyonların içinde yer alabilirsiniz. Ebeveyn olan Yay burçları bu ay çocuklarının sorumluluğunu çok daha yoğun hissedecekler. Çocuğunuz ile ilgili paylaşımlarınız ön planda olabilir. Bu ay parterinize karşı biraz daha duyarlı olmalısınız. Benmerkezci tutumlardan uzak durmakta fayda var…

İş, Kariyer ve Para

13 Ekim tarihinde Terazi burcunda meydana gelecek olan Yeniay, sosyal çevrenizin maddi manevi desteğini alacağınızı ortaya koymaktadır. Önemli dernek ve vakıflarda çalışabilir ya da desteğini alabilirsiniz. Mars’ın kariyer evinizdeki hareketi, üstlerinizle olan iletişiminize biraz özen göstermeniz gerektiğinin bir göstergesi olacaktır. Aşırı çalışma tempvosu ve rekabet sinir sisteminizi etkileyebilir. Mesleki hırs ve yükselme isteği gözünü kör edebilir. Çok daha iddialı hareketlerde bulunabilirsiniz.

Sağlık

Ekim ayı böbrek ve mesane bölgenizi koruma altına almalısınız…

Ekim Ayı Olumlaması

“Özümdeki güzellikleri ortaya çıkarıyor ve her zaman güzel davranışlarımla çevreme örnek oluyorum.”

Ekim Ayı Esması “El Muksit”

“El Muksit” esmasını öneriyorum. Günlük okuma sayısı 209 adettir. Erkeklerin “El Muksit”, bayanların ise “ Ya Muksit” şeklinde okumalarım öneriyorum. Bu esma sayesinde doğru olmayan davranış modellerinizden uzaklaşarak ben değil, biz demeyi tercih edebileceksiniz.

Yay Burcu Ekim 2015 Aylık Yorumu | Astroloji Burç Yorumları 2016 ...

Bir önceki yazım: YAY BURCU AYLIK YORUMU 2017 NİSAN




İsim: *

Mail: *

20 + 1 = ? (İşleminin Sonucu)