YAY BURCU AYLIK YORUMU 2017 ARALIK

Aşk ve İlişkiler

11 Aralık tarihinde burcunuzda meydana gelecek olan Yeniay yaşamınızın her noktasında yenilenmenizi sağlayacaktır. Dış görüntünüz ve imajınız ile ilgili bir takım değişimler yaşayabilirsiniz. Evlilik ve ortaklık işlerinde yeni bir sayfa açabilirsiniz.

İş, Kariyer ve Para

Burcunuzda meydana gelecek olan Yeniay, yeni ortaklı çalışmalar konusunda size şans tanıyacaktır. 11 Aralık itibariyle Merkür’ün para evinizdeki transiti, fikirlerinizi projelendirip sunabileceğiniz imkânları ortaya koymaktadır. Parasal konularda atılacak adımlar ve imzalanacak sözleşmeler açısından çok şanslı bir evreden geçmektesiniz. 25 Aralık itibariyle ortağınız ve iş çevrenizle uzlaşmanız gereken her konu gündeme gelebilir. Bu evreyi iyi değerlendirmeniz de fayda var.

Sağlık

Burcunuzda meydana gelecek olan Yeniay, sağlığınız açısından önemli bir evreden geçtiğinizi ortaya koymaktadır. Yeniay evrelerinde bedenimizin gücü ve enerjisi düşük olur. Fiziksel enerjinizin düşük olduğu bu evre, ciddi operasyonlara karşı dikkatli olmalısınız.

Aralık Ayı Olumlaması

“Zenginlik, bolluk ve bereket enerjileri büyük bir aşkla bana akıyor.”

Aralık Ayı Esması “El Ganiy ’

“El Ganiy ” esmasını öneriyorum. Günlük okuma sayısı 1060 adettir. Erkeklerin “El Ganiy ”, kadınlarınsa “Ya Ganiy” şeklinde okumalarını öneriyorum. Bu esma sayesinde zenginlik, bolluk ve bereketiniz artabilir.

yay.jpg

Bir önceki yazım: YAY BURCU AYLIK YORUMU 2017 NİSAN
İsim: *

Mail: *

10 + 5 = ? (İşleminin Sonucu)