YAY BURCU AYLIK YORUMU 2017 AĞUSTOS

Aşk ve İlişkiler

Bolluk, bereket ve şans planeti Jüpiter, 12 Ağustos itibariyle, 10. evinizi şenlendiriyor olacak. Toplumun dikkatini üzerinize çekeceğiniz, kendinize olan güven duygunuzun arttığı, aile büyükleriyle bir araya geldiğiniz bir evreye uyanıyor olacaksınız. Bu ay uzak yolculuklar ve yerleşimle ilgili konular gündemde olabilir. İlişkisi olmayan Yay burçları, farklı kültürden bir eş edinebilirler. Ya da uzaklardaki sevgili gündeme gelebilir.

İş, Kariyer ve Para

12 Ağustos tarihinde bolluk ve bereket gezegeni Jüpiter kariyer evinizi ziyaret edecektir. Maddi açıdan çok şanslı bir döneme giriyor olacaksınız. Mali gelirinizi arttıracağınız birçok fırsatla karşılaşabilirsiniz. Bu evre üstlerinizin desteğini alabilirsiniz. Şimdiye kadar beklediğiniz terfi söz konusu olabilir. 14 Ağustos tarihinde meydana gelecek olan Yeniay, yurtdışı, medya ve ticaret ile ilgilenen Yaylar açısından harika kapıların açılmasına sebep olabilir. Ağustos ayı, kişisel gelişiminize ve eğitiminize yönlenebilirsiniz.

Sağlık

Kova burcunda meydana gelecek olan dolunay evresi, varis ve ayak bileği rahatsızlıklarına karşı tedavi yöntemlerini uygulayabilirsiniz.

Ağustos Ayı Olumlaması

“Maddi ve manevi bolluk ve bereket içerisindeyim, zengin ve varlıklı bir yaşam sürüyorum.”

Ağustos Ayı Esması “Ya Mucib Ya Rezzak ”

“Ya Mucib Ya Rezzak ” ikili esma terkibini öneriyorum. Günlük okuma sayısı 363 adettir. Maddi anlamda kazanç hemen sağlanacak, bolluk ve bereket yaşamınıza akacaktır.

YAY BURCU AYLIK YORUMU 2017 AĞUSTOS_5.jpg

Bir önceki yazım: YAY BURCU AYLIK YORUMU 2017 NİSAN




İsim: *

Mail: *

19 + 3 = ? (İşleminin Sonucu)