Yay Burcu Aylık Fal Bakımı

dort-4-element-su-toprak-hava-ates-sembol
Transit Uranüs natal Pluto’yla kavuşum yaptığında, kişi hayatının hassas ve savunmasız alanlarında (Pluto’nun natal ev pozisyonunun gösterdiği gibi) radikal değişim ve karışıklık yaşar. En önemlisi, arzuları inanılmayacak ölçüde yoğunlaşır. İnamlmaz güçlü iradesinin ve hiç fark etmediği ham potansiyelinin farkına varır. Ona derinden dokunan alanlarda gelişim ve ilerleme isteğini fark eder. Yaşantısıyla dünyada fark yaratmak konusunda heveslidir ve hemen harekete geçmek ister. Bu son derece etkili transit, ki genellikle kişinin hayatında sadece bir kez olur, her ruhun oluşumu için farklı yaşlarda meydana gelir. Bu nedenle etkileri kişinin bu transiti kaç yaşmda geçirdiğine göre değişir. Bu transiti yetişkinliğinde geçiren bir kişi, küçük bir çocuğa ya da emekli birine göre daha anlamlı, somut ve ruhsal sonuçlar elde edebilir.

Kişinin sosyal meselelere ve başkalarının refahına ilgisi artar. Şimdi bu konular hakkında daha tutkuludur, kendi kaderini yaratma ve başkalarım etkileme konusunda kendini becerikli hisseder. Devrimci reformla ilgilenir. Olumlu değişim yaratmaya hazırdır ve kararlı, azimli ve inatçıdır. Zorlayıcı bile davranabilir ve uzlaşmaya veya gerekçe dinlemeye isteksiz olabilir. Belirgin ve hızlı sonuçlar görmek ister. Yoğunluğunu, gücünü, otoritesini kullanır ve çok daha kolay kontrol eder. Şimdi başkalarının üzerinde ve genel olarak hayatta daha büyük bir etkisi olduğundan, hareket ederken dikkatle düşünmelidir. Yanlış davranmaktan kaynaklanan geri tepmeler yıkıcı olabilir.

Birle dört aylık süreçte (dokuz ayda üç kez olabilir) kişinin hayatındaki hassas ve değişken alanlarda ani değişiklikler olabilir. Her şeyden önce, kişi hem kendini değişimin akışına ve hem de sonuna yaklaşan şeyleri bitmeye bırakmalıdır. Elinde tutmaya çalışırsa, gerilim, mücadele ve olası sağlık sorunları yaşayacaktır.

Kişinin ruhsal konulara ilgisi artar ve çarpıcı mistik deneyimler yaşayabilir. Kendini hem psişik hem de telepatik hissedebilir. Beş duyunun ötesindeki gerçekliğe açılabilir. Astroloji, yoga ve metafizik konular üzerinde çalışmak için mükemmel bir zamandır. Kişi evrimsel olarak büyük bir ilerleme kaydeder. Her şeyden önemlisi, sadece kendi hayatim değil, etrafında olanlan da kontrol ettiği gerçeğini görür. Bu nedenle, evrendeki yaratıcı gücünün kapsamım anlamaya başlar.

Bir önceki yazım: Günlük Burç Yorumunuz
İsim: *

Mail: *

10 + 7 = ? (İşleminin Sonucu)