YAY BURCU 2017

Sevgili Yay,

Jüpiter 12 Ağustos 2016 yılma kadar sizlerin 9. evinizi etkiliyor olacak. Bu evre, hukuksal konularla ilgili destek alabilirsiniz. Medya, eğitim ve yurtdışı ile ilgili konularda atılmalarda bulunabilirsiniz. 12 Ağustos 2016 itibariyle şans planeti 10. evinizi şenlendiriyor olacak. Toplum önünde çok dâha fazla dikkat çekecek, kariyerinizle ilgili hayallerinize kavuşacaksınız.

OCAK

Aşk ve İlişkiler

Ocak ayı içinde partnerinizle olan iletişiminize biraz daha özen göstermenizde fayda var. Özellikle iletişim planeti Merkür’ün 21 Ocak-11 Şubat arası 3. evinizdeki transiti, yanlış anlaşılma-

lardan doğan sıkıntıları gündeme getirebilir. Bu dönem seyahat planı yaparken, güvenliğinizi sağlamalısınız. Yakın kardeş ve akrabalarınızla olan ilişkilerinizde dikkatli adım atmalısınız.

İş, Kariyer ve Para

5 Ocak tarihinde meydana gelecek olan Dolunay, 8.evinizde etkin görünmektedir. Miras, vergi ve sigortayla ilgili konular gündemde olabilir. Eşinizin maddi kaynağıyla ilgili önemli bir tamamlanma yaşayabilirsiniz. 20 Ocak itibariyle maddi kaynaklarınızla ilgili pozitif gelişmeler yaşayacaksınız.

Sağlık

Ocak ayı içinde özellikle cilt ve kemik ameliyatlarından uzak durmanızda fayda var.

Ocak Ayı Olumlaması

“Maddi ve manevi tüm güzellikleri yaşamımda bir araya getiriyorum.”

Ocak Ayı Esması

“El Cami” esmasını öneriyorum. Günlük okuma sayısı 114 adettir. Erkeklerin “El Cami”, kadınlarınsa “Ya Cami” şeklinde okumalarını öneriyorum. Bu esma sayesinde yaşamınızda olmasını arzu ettiklerinizi bir araya getirebilirsiniz. Yuva kurabilir, maddi kaynak toplayabilirsiniz.

YAY BURCU 2017_14.jpg
İsim: *

Mail: *

13 + 2 = ? (İşleminin Sonucu)