Yay Burcu 2014 Yorumu

astroloji-burc-mkl (1)

Transit Pluto natal Jüpiter’e kare ya da karşıt açı yaptığında, Yay burcu kişinin dini ve ruhsal yaşamında sorunları vardır. Rahipler, papazlar, hahamlar, dini öğretmenler, ruhsal liderler veya diğer sofu insanlar tarafından kullanılır ya da baskı altma alınır. Özgürlüğünü baltalayan ve güvenilirliğim zedeleyen bunaltıcı insanlarla karşılaşır. Bu durumla baş etmek için inanç, değer ve erdemlerini incelemeye zorlanır.

Ne yazık ki, yine de perspektiften yoksundur. Bir şeyleri şişirir ve zayıf hükümlerde bulunur. Kendi düşünceleri ve inançlarıyla kendim yer bitirir.

Yay burcu başan, kazanç ve zenginlik için yanar tutuşur. Yine de aşırı coşkundur ve detaylara dikkat etmekte başansız olur. Dikkat, tedbir ve sağduyudan yoksundur. İstikrar için açlık duyar. Müsrif ve aşın davranmaya karşı dikkatli olmalıdır. Kendine aşın güvenir ve kibirlidir. Kendim şanslı ve zengin hisseder, ama büyük mali kayıp tehlikesi vardır. Bu transit tamamen geçinceye kadar bekleyip, ondan soma nasıl para kazanacağım düşünse akıllılık eder Pluto son transit açışım yapana kadar.

Yay burcu Kişinin bankacılarla, yatırımcılarla, borç para verenler ve zenginlerle sorunları olabilir.

Spekülasyonlar konusunda dikkatli olmalı ya da doğum haritasında Jüpiter iyi açı almamışsa veya Pluto’yla iyi bir ilişkiye sahip değilse, onları toptan göz ardı etmelidir. Kişinin yüksek eğitiminde karşılaşüğı profesörler, öğretmenler, üniversite ve yüksekokul personeliyle de sorunlan olabilir. Avukatlarla sorunları olabilir ya da isteyerek veya istemeyerek bir yasayı çiğneyebilir.

Kiliselerle ve dini enstitülerle uğraşmak için zayıf bir zamandır. Yay burcu ruhsal inançlarında aşırıya gitmemelidir. Bir şekilde fanatik ya da kendini beğenmiş şekilde davranabilir. Kişinin karaciğeri tehlike altındadır ve geçici olarak cilt sorunlan olabilir.

Bir önceki yazım: Günlük Burç Yorumunuz
İsim: *

Mail: *

19 + 3 = ? (İşleminin Sonucu)