Yay Burçlarına 2017 Tavsiyeleri

Yay Burçları 2017 de Düğmeleri kapattığınız an kontrolünüzü kaybetmiş olabilirsiniz. Enerji akışının kontrolü için, doğru devre anahtarı kurmanız gerekir. Duygunun kendisi ham elektriktir.

Kurma işlemini anlamak ve gerçekleştirmek için Bölüm 9, 10, İldeki uygulamalara bakınız. Gerçekte, geçiş işlemlerini anlamak anahtarı nereye kurmanız gerektiği konusunda size fikir verecektir. Akıl bir mucizedir ve ihtiyaç duyulan bilgi genellikle o yüzeyde hazır olarak bulunmaktadır.

Elektrik kutuplarında bulunanlara benzeyen dönüştürücüler enerji takas kutusunda bir sigorta gibi de çalışırlar. Dönüşüm bir çizgiyi takip etmelidir. Duygu ? enerji ? fikir. Astral yüzeyde duygunun bir şekli vardır, o bize enerji olarak ulaşır ve biz onu enerjiyi bir fikre dönüştürmek için kullanırız. Kontrolü aklımızda yaparız.

Bunun dışında, bir güvenlik ağı olarak yalıtıcıları kullanırız. Lezzetli yiyecekler, bazı kokular, cinsef-ser-bestlik, köpük banyosu, sıcak çay, bazı renkler, sakinleştirici müzik ve atmosfer yaygın olarak kullanılan yalıtıcılardandır. Biz öyle olduklarının farkında olmasak da evimiz genellikle bu yalıtıcılarla doludur. Eğer bir nesne bize bir sıcaklık ya da rahatlatan bir his veriyorsa, o bir yalıtıcı olarak kullanılabilir. Arkadaşınızın size verdiği sıradan bir kahve kupası bile bu amaçla kullanılabilir. Siz sadece çevrenizde olanları görmek için gözlerinizi açmalısınız.

Her elektrik jeneratörünün bir toprak hattı vardır ama bu konuda o kişiye özel olmalıdır. Bu değerli bir sus veya yüzük olabilir ya da favori Tanrıça büstünüz. Yerin kendisi bile olabilir. Onu kendiniz bulmalısınız; arayın. Kendiniz için en iyisini bulana kadar, geçici olarak geleneksel topraklama metodlarını kullanabilirsiniz.

Sert flaşlar hakkında önemli bir not:

Menopoz öncesinde ve menopozda bulunan kadınlar düzenli olarak güç yükselmesini yaşarlar. Bunlar ‘sert flaş’ diye bilinirler ve gerçektende kutsal bir işarettirler. Onların amacı varlığınızın iki yüzü olduğunu size hatırlatmaktır. Bir defa Malkut’da beden ve Astral’da ruh yaşlanmasını tecrübe edeceksiniz. Çok sık olarak, birine odaklanırken diğerini unutabilirsiniz. Beden yaşlanmanız konusunda endişe ederken, ruhun yaş ve büyüme konusunda ilerlediğini görmeyebilirsiniz.

Ben’in vücuda yaklaşması sıcak flaş uyarısıdır. O hâlâ iki dünya arasındadır fakat bir çekim de söz konusudur. Sıcak flaş bir kadının ruhundan gelen ham güçtür. Bir sıcak flaş boyunca kullanılırsa, astral izdüşüm tecrübe ve Malkuth’ta eşiti olmayan bir şeyin bileşimi olabilir. Bir sıcak flaş boyunca düşünme seklinize yakın bir ilgi göstermelisiniz. Astral, her yerdedir ve onu fark etmeden görebilirsiniz. Hormonsal dalgalanma yaşayan kadınlar kendilerine kapısı açık çok büyük bir güç deposuna sahiptirler. Eğer konu menopozsa, çoğu kadın olgundur ve öfke majisiyle çalışma dengesini çok iyi kurarlar.

Yay Burçlarına 2017 Tavsiyeleri_3.jpg

Bir önceki yazım: Yay Burcu Aşk Hayatı
İsim: *

Mail: *

16 + 2 = ? (İşleminin Sonucu)