Ünlülerin Burçları: AL PACINO

AL PACINO

Al Pacino’nun varga harita özetinde, sanatın gezegeni Venüs yedi varga haritada kendi burcundadır. Doğum haritasında  üçüncü evde (drama) yerleşen Rahu (Merkür’ün burçlarından birinde) altı bölünmüş haritada yücelmiş durumdadır. Natal haritada da düşük olan Ay, dört kez de vargalarda düşük konumdadır. Ay yalnızca iki kez

AL PACINO
04-25-1940 -11:02 AM EST, Manhattan, New York 40° N 46,73° W 59 Kaynak: Doğum Sertifikası, Lois Rodden bilgi tabam
iyi yerleşimdedir. Natal haritada birinci evi (ilerleme, gelişme, kabul görme, tanınma) düşük Ay yönettiği ve kendi varga yerleşimleriyle de zayıflatıldığı için, Al Pacino’nun Akademi Ödülü’nü kazanması anlamsız bir şekilde uzun bir zaman aldı. 1973’ten beri defalarca aday gösterilmesine rağmen, oskarı ancak 1992 Ocak ayından itibaren Rahu daşaya girdiğinde aldı. Bu ödülü 1993’te kazandı. Al Pacino 2010’a kadar Rahu daşada olduğundan ünü, gücü, rol yeteneği, enerjisi ve cesareti müthiş bir şekilde artacaktır, çünkü Rahu doğum haritasında üçüncü evde yücelmiştir ve (Merkür’ün burçlarından birinde) toplamda altı kez yücelmiştir.

Varga haritalarım kullanma konusunda öğrendiğim ikinci yol, bir varga haritanın anlamıyla uyumlu özel evi incelemektir. Örneğin rıavamsa (evlilik) haritasının en önemli evi yedinci evdir, çünkü bu ev evlilik evidir. Dasamsamn (kariyer haritasının) en önemli evi onuncu evdir çünkü kariyeri gösterir. Bir insanın çocuklarla olan karması hakkında daha detaylı bilgi alabilmek için saptamsanm (çocuklar haritasının) beşinci evi incelenmelidir gibi ve bu böyle devam eder. Vargalan anlamanın tek yolu bu olmayabilir ama oldukça iyi çalışan bir yoldur.

Navamsa haritamın yedinci evinin ilişkilerdeki incinebilirliğimi ve aşın duygusal eğilimlerimi nasıl açığa vurduğunu daha önce zaten gösterdim. Şimdi, dasamsa (kariyer) haritamın onuncu evinin mesleğim hakkında nasıl daha çok detay verdiğine bakalım. Dasamsa haritamı 326’da görebilirsiniz. Dikkat ederseniz Merkür kariyer evindedir. Bunun anlamı natal haritamda gösterilen tüm zihinsel kariyerle ilgili göstergelere ek olarak, mesleki yaşamıma mikroskobik bir bakış sağlayan kariyer haritasının Merküryen iş-leri yani ders vermek, konferans vermek, yazmak, öğretmek ve benzerlerini işaret eder.

Bir önceki yazım: ASTROLOJİK MANTRALARIN SÖYLENİŞİ
İsim: *

Mail: *

16 + 3 = ? (İşleminin Sonucu)