TRANSİT SATÜRN NATAL URANÜS ÜÇGEN YA DA ALTMIŞLIK AÇI

TRANSİT SATÜRN NATAL URANÜS ÜÇGEN YA DA ALTMIŞLIK AÇITransit Satürn natal Uranüs’e üçgen ya da altmışlık açı yaptığında kişi ilerici ve yenilikçi planlarım uygular. Yaratıcı ve heyecan verici değişimi başarmak için geleneksel ve ölçülü yöntemler kullanır. İş ilişkilerini de kişisel projelerim de ilerletir. Deneysel teklifleri başaracağı zaman gelmiştir. Çabalarının başarılı olmasını sağlayacak gerekli disiplini taşır. Yeni fikirlere açıktır. Neyin mümkün olduğu, neyin olmadığıyla ilgili toplumun kanılarından etkilenir. Ani fırsatlarla karşılaşır ve değişmeye hazırdır. Hemen her alanda ilerleme kaydetmek için çok iyi bir dönemdir. Fen, matematik, teknoloji ve araştırma gerektiren aktiviteler özellikle olumludur.

Ruhsal ve okült çalışmalarında başarılı olur. Astrologlar, psişikler ve okültistler çalışmalarında ilerleme kaydeder ve ünleri artar. Kişi çok sezgiseldir ve içgüdülerim takip eder. Yaklaşımında yaratıcı, orijinal ve esin doludur. Ölçülü, tedbirli şekilde deneyseldir. Neyin işe yarayacağı, neyin yaramayacağıyla ilgili hisleri iyidir. Hayal gücüne ve becerilerine güvenir. Çevresinde hızlı, etkili değişim ve ilerlemeler kaydeder. Sistem, yapı ve organizasyonlarda reform yapmak için ideal bir zamandır. Kişi şimdiyi yaşar; geçmişle ve gelecekle uğraşmaz. Aşın yenilikçi olduğu için geçmişte iptal ettiği planlan başarıyla uygulama şansı vardır.

Transit üçgen açı, transit altmışlık açıdan çok daha güçlüdür. Transit altmışlık açı yukarıdakilerin gerçekleşmesi mümkün fırsatlar olduğunu gösterir.

Bir önceki yazım: Günlük Burç Yorumunuz
İsim: *

Mail: *

11 + 3 = ? (İşleminin Sonucu)