TRANSİT PLUTO NATAL SATÜRN KARE YA DA KARŞIT AÇI

astroloji_burc-mkl

Transit Pluto natal Satürn’e kare ya da karşıt açı yaptığında, kişi zorluk ve kaygı yaşar. Bu arada, hayatının temel taşlan kontrolünün dışındaki güçler tarafından yıkılır. Kişi profesyonel yaşamında sabrım, gücünü tüketen sorunlar yaşar ve sonuna kadar sabreder. (Pluto’nun hangi burca transit yaptığına bağlı olarak) bu birkaç yıllık süreçte, en büyük tutkulan engellenir ve buna öfkelenip üzülebilir. Üstleri tarafından kullanıldığım hisseder ve ona çok fazla iş yüklediklerini düşünür. Otorite olanlarla iş anlaşmalan, acı vermese bile cesaret kincidir. Aşın zor birçok sorumluluğu yerine getirmek konusunda kendim baskı altında hisseder. Aşın iş yüklenir.

Şimdi bolca dinlenmeli, rahatlamak ve hayatı çok ciddiye almamaya çalışmalıdır. Bu dönemde hassas olan dişlerim ve kemiklerini güçlendirmek için kalsiyum takviyesine ihtiyacı vardır. Sağlık sorunları olabilir, çünkü kişi stres, sıkıntı ve endişeden dolayı yorulur. Eklem iltihabı (artrit) olanlarınsa belirtileri (semptomlan) her zamankinden daha kötü olabilir.

Suçluluk, aşın sorumluluk duygusu ve yokluk hislerinden dolayı üzülür. Kendim ifade etmek için elinden geleni yapmalıdır. Gerekli değişiklikleri yapmalı ve uzun dönemli hedefleri başarmak için, ne bilmesi gerekiyorsa araştırmalıdır. Kişiye büyük sabır ve disiplin yardıma olur. Onun için, normalde aşın sıkıcı olan bir işi itinayla yapabilir. Tüm Pluto Satürn transitleri boyunca kişi değişime direnç gösterir ve var olan demode koşullan bile elinde tutmaya çalışabilir. Kişi şimdi bunu yaparsa, çok büyük acı çeker. Rahat bıraktığında olabilecek olumlu şeyleri aramalıdır.

Bazı durumlarda, kişi aniden yaşlı veya hasta ebeveynlerine veya akrabalarına bakmak zorunda kalır.

Bir önceki yazım: Günlük Burç Yorumunuz  1. Cc dedi ki:

    Saturn 11. Evde pluto 8. Ev cizgisine yakin 90 yapıyor


İsim: *

Mail: *

12 + 5 = ? (İşleminin Sonucu)