TRANSİT JÜPİTER NATAL VENÜS ÜÇGEN YA DA ALTMIŞLIK AÇI

TRANSİT JÜPİTER NATAL VENÜS ÜÇGEN YA DA ALTMIŞLIK AÇITransit Jüpiter’in Natal Venüs’le üçgen ya da altmışlık açı yapması, kişinin özellikle sosyal hayatında ve aşk ilişkilerinde kendim mutlu, memnun ve gamsız hissedeceği anlamına gelir. Romantizm, eğlence ve zevk için mükemmel bir zamandır. Kişi şanslıdır ve yeni biriyle tanışabilir veya aşık olabilir. Dinlenmenin tadım çıkarır ve birçok partiye ya da sosyal toplantılara katılır. Maddi konular olumludur; iş girişimleri yolunda gider ve yarar sağlar. Kişi sanatı takdir eder ve iyi bir zevke sahiptir. Müzik, dans ya da tiyatroyla ilgilenen bireyler özellikle yaratıcı ve özgündür. Kişi hediyeler, armağanlar alabilir, yardım görebilir.

Yaklaşık beşle on günlük (nadiren altmış gün) sürede, kişinin tembelliğe ya da rahatlığa eğilimi söz konusudur. Bu transitin çok olumlu yanı olmasına rağmen, kişi çok fazla şeyin olmasını beklememelidir. Üçgen ve altmışlık açı etkileri başlamak için faydalıdır, iki iyicil enerjinin kombinasyonu, genellikle çok fazla hareket ve eyleme yol açmaz. Yine de kişinin kadınlarla olan ilişkisi olumludur ve onlardan yarar ve yardım görür. Kur yapar ve kendim fazlasıyla iyimser ve coşkun hisseder.

Bu nedenle, kişi çabalarının çoğunda başardı olur. Kaza veya zararlardan korunur. Kendim rahatlamış ve dost canlısı hisseder. Evlilik hayatı zevklidir. Kişi diğer duyusal zevklerden olduğu kadar cinsel ilişkilerden de tam zevk alır. Güzel kıyafetler, iyi mücevherler ve sanat eserleri elde etmek için iyi bir za-mandır.

Yolculuklar yolunda gider. Kişi eğlenir. Başka kültürlere açılır. Yabancılarla olan münasebetleri artar. Geleneksel metinler aşırı yeme ve içme konusunda uyarır. Transit üçgen açı, altmışlık açıdan kesinlikle daha güçlüdür. Transit altmışlık açı yukandaki etkilerin sadece olası olduğunu gösterir.

Bir önceki yazım: ASTROLOJİK MANTRALARIN SÖYLENİŞİ  1. Gülcan Uyan dedi ki:

    4.evdeki jüpiter 12.evimdeki venüsüme transit geciyor bunun anlami ne olabilir? tşk.


İsim: *

Mail: *

12 + 8 = ? (İşleminin Sonucu)