TRANSİT JÜPİTER NATAL MERKÜR KAVUŞUMU

TRANSİT JÜPİTER NATAL MERKÜR KAVUŞUMUTransit Jüpiter natal Merkür’le kavuşum yaptığında, kişi zihinsel olarak kaygısız, şen ve iyimserdir. Zihinsel beceriler etkili bir şekilde ortaya çıkar ve doğru yargılarda bulunarak iyi kararlar verir. Kişi dengeli düşünür. Kendine güvenir ve kendinden emindir. Yeni bilgilere açıktır ve şimdi özellikle dini veya felsefi çalışmalarla ilgili öğrenme için mükemmel bir zamandır. Kişi güzel konuşur, algısı keskindir ve yazma, ders verme ve iletişimle ilgili tüm becerileri olumludur. Bu yaklaşık beşle on günlük (nadiren altmış gün) süreç, kişinin açık, net ve hoş bir tavır sergilemesi için çok iyi bir süreçtir. Kişi diplomatik, hoşgörülü ve karşıt bakış açılarına karşı anlayışlıdır.

Organizasyonla ilgili konular ve detaylı çalışmalar olumludur. Kişinin zihni berraktır ve olaylan hem detaylı, hem de bütünsel olarak algılar. Hem kendi geleceğini hem de ilgi alanının dışında olan projeleri planlayabilir. Huzurlu ve mutludur. Baskı altındayken ne-zaketini ve dengesini korur. Hem sosyal hem de profesyonel ortamlardaki bağlantılar ve görüşmelerde uyum ve elverişlilik söz konusudur. Kişi oldukça ikna edicidir. Yasal dokümanlan ve sözleşmeleri imzalamak için m??kemmel bir zamandır.

Kişi zihinsel olarak maceraperesttir ve kendini ifade etme konusunda özgür hisseder. Konuşmaları biraz düşüncesizce olabilir. Seyahatler verimlidir ve şimdi yaptığı her türlü uzak seyahatte yabancı adetlerle ve kültürlerle ilgili çok şey öğrenir, öğretmenler, rehberler, akıl hocaları, dini figürler ve ruhsal gurularla hoş ve yararlı etkileşimlerde bulunur. Test ve sınavlarda başarılı olur ve bu gibi durumlarda şanslıdır da. Zihni bedeninden önde olabileceğinden kendine fazla yüklenmemek için dikkatli olmalıdır. Bir sürü mektup yazar ve eski ya da uzun süredir ortada olmayan arkadaşlarından haber alabilir. Yazı, eğitim, konuşma, halkla ilişkiler, medya, haber gibi iletişim alanlarında çalışıyorsa, şimdi önemli bir fırsat yakalayabilir.

Merkür doğum haritasında kötü etkilenmiş veya hoş olmayan bir konumdaysa, o zaman Jüpiter’in Merkür transiti sadece doğuştan var olan zorlukları artırabilir.

Bir önceki yazım: ASTROLOJİK MANTRALARIN SÖYLENİŞİ  1. Mürşide Demirkol dedi ki:

    Aziz Yıldırımın haritasındaki natal Jüpitetere transit jüpiter kavuşum.2000deki jüpiter döngüsünde istifa edip gerdi dönmüştü süper site tşk.


İsim: *

Mail: *

10 + 6 = ? (İşleminin Sonucu)