TRANSİT JÜPİTER NATAL MARS ÜÇGEN YA DA ALTMIŞLIK AÇI

TRANSİT JÜPİTER NATAL MARS ÜÇGEN YA DA ALTMIŞLIK AÇITransit Jüpiter natal Mars’a üçgen ya da altmışlık açı yaptığında, kişi enerjik ve eylem konusunda aşın etkilidir. Kendinden emin, güvenlidir. Net bir odaklanmayla ve niyetle harekete geçebilir. Sağlığı iyidir ve başarma, elde etme arzusuyla doludur. Bağımsız, dobra ve iradesi güçlüdür. Arzularım ve hedeflerini minimum çabayla gerçekleştirir. Macera ve eğlence arayışmdadır. Coşku, iyimserlik, içsel bolluk hisseder. Hiç de utangaç ya da güvensiz değildir. Akli dengesi yerindedir ve başarısızlıktan korkmaz. Yaşam gayet yolunda gider.

Cinsel deneyimleri olumludur ve seçtiği partnerleri kendine çeker. Korkutucu olmayacak şekilde girişkendir ve başkalarının üzerine basmadan ihtiyaçlarım karşılar. Yaklaşık beşle on günlük (nadiren altmış gün) sürede karmaşa, uyumsuzluk veya kazalar söz konusu olmaz. Mekanik işlerde başanlı olur. İş projelerine ya da başka girişimlere başlamak için elverişli bir zamandır.

Kişi kararlı ve başarılıdır. Yükselebilecek yeni fırsatların far-kındadır ve onların meyve vermesi için yılmadan çalışır. Liderlik yetenekleri yüzeye çıkar. Dinamiktir, güçlüdür ve etrafmdakileri motive eder ya da ilham verir. Transit üçgen açı altmışlık açıdan çok daha güçlüdür. Transit altmışlık açı sadece yukarıdaki fırsatların olası olduğunu gösterir.

Bir önceki yazım: Günlük Burç Yorumunuz  1. Astrolog Sema Kılıç dedi ki:

    doğru zaman… Natal Merkür; Transit Jüpiter ve Uranüs tetikliyor… Düşüncelerin değişiyor… Verimli kullanma zamanı… süper site tşk.

  2. Astrolozi @Zizi dedi ki:

    Bu gece 21:40’da film vizyonda.. Jüpiter Yengeç’te @gamzeözer tşk.

  3. Astrolog Sema Kılıç dedi ki:

    Topluca cevap vereyim.Yengeç burcu haritanızda nerede, kaçıncı evde ise transit Jüpiter yengeçte o evle alakalı konuyu hareketlendirir 1sene tşk.


İsim: *

Mail: *

12 + 3 = ? (İşleminin Sonucu)