TRANSİT JÜPİTER NATAL JÜPİTER KAVUŞUMU

TRANSİT JÜPİTER NATAL JÜPİTER KAVUŞUMUTransit Jüpiter natal Jüpiter’le kavuşum yaptığında, kişi dini, ruhsal ya da felsefi kavrayış döngüsünü tamamlar ve yeni bir döngüye başlar. On bir ya da on iki yıllık bir süreci bitirmiştir; şimdi inanç, Tann, iyimserlik, güven ve bollukla ilgili öğrendiklerim hazmeder. Yenilenmiş umut ve idealizm dönemidir. Kişi Jüpiter’in natal ev pozisyonun gösterdiği yaşam alanında bolluk, fırsat ve zenginlik yaşar. Hayatın büyük tutkularına geri dönüş yapar. Çok daha tatmin edici ve rahat bir yaşam için mükemmel planlar en iyi şimdi yapılır. Kendini daha iyi tanır ve kendi fikirlerini ve etik inançlarım daha derin, daha ince ve farkındalıkla anlar. Kararları ve yargıları daha pratik, daha sağlam ve daha uygundur.

Kişinin özellikle gurular, akıl hocaları ve yüksek bilgi öğretmenleriyle, dini ya da ruhsal hayatında mutlu ve başarılı deneyimleri olur. Yabancı ülkelere seyahat edebilir ya da yabancı kültürel olayları destekleyen aktivitelerle uğraşır. Yabancılarla olan ilişkileri iyi gider ve yabancı adetleri ve uygulamaları öğrenir. Bu yaklaşık beşle on gün (nadiren altmış gün), kişiye iyi şans, yeni hoş fırsatlar, gelişme ya da genişleme hissi getirir. Eğitimle ilgili aktiviteler zevkli, yararlı ve sorunsuzdur. Her türlü gelişme ya da onanmlar için mükemmel bir zamandır. Kişi oldukça sabırlıdır ve bir şeylerin olumlu yamm görme yeteneği harikadır. Neşeli, tatminkar, olumlu ve umutludur.

İş konulan, parasal işlemler kadar olumludur. Bununla birlikte, kişi aşın beklenti içine girmek veya aşın davranmak konusunda dikkatli olmalıdır. İşleri şevkle yapar ve idealizmi, kendi tatmini ve güveninden dolayı aşınya kaçma tehlikesi vardır. Bu transit kişinin dış dünyasında çok büyük şeylere yol açmaz. Dışanda her ne oluyorsa, bu büyük ölçüde kişinin iç dünyasındaki psikolojik gelişiminden kaynaklıdır. Natal haritada Jüpiter olumsuz etkilenmiş ya da zarar görmüşse, o zaman Jüpiter’in natal Jüpiter’le olan kavuşumu doğuştan gelen zorluklan katlayabilir.

Bir önceki yazım: Günlük Burç Yorumunuz
İsim: *

Mail: *

12 + 1 = ? (İşleminin Sonucu)