TRANSİT JÜPİTER NATAL JÜPİTER KARE YA DA KARŞIT AÇI

TRANSİT JÜPİTER NATAL JÜPİTER KARE YA DA KARŞIT AÇI
Transit Jüpiter natal Jüpiter’le kare ya da karşıt açı yaparsa, kişi aşın taşkın, dikkatsiz veya çabalama konusunda uyuşuk olur. Büyük bir iyimserlik ve umut hisseder, ancak harekete geçmeden önce konulan enine boyuna düşünmez. Aldığı risklerden büyük sonuçlar bekler ve bu nedenle, baş edebileceğinden daha fazla fırsatı kabul eder. Daha fazla dikkat, ihtiyat ve sağduyu gereksinimi vardır. Kişi yanlış insanlara güvenerek ya da inanarak boyunu aşabilir. Kendini çok şanslı hisseder, ancak, hislerine dayanarak karar verirken aptallık edebilir. Her şeyden önce, kişi parasal işlerde ve iş tekliflerinde dikkatli olmalıdır. Şimdi kaynaklan israf etmek çok kolaydır. Masraflar yüksek olabilir ve kişi kolay aldanır olduğundan insanlar ondan yararlanabilir.

Kişi dini, ruhsal ya da felsefi inançlarında dalgalanma ya da değişimler yaşayabilir. Önceden kabul edilen fikirleri, öğreti ve doktrinleri sorgulayabilir. Akıl hocalanyla, öğretmenleri veya gurularıyla daha fazla ilişkisi olabilir. Kendi fikirlerine aşın inandığından kibirli ya da egoist olabilir. Yeni teklifler ve önerilerle karşılaşabilir ve yaşantımda yeni bir yön izleyebilir. Her zamankinden daha kolay risk alır ve davranış biçimim değiştirir.

Alışkanlıklarına dikkat etmelidir. Zevklerine göre hareket etme ya da aşınya kaçma ve tensel zevklerin peşine düşme olasılığı vardır. Bu transitte, hemen harekete geçmektense hayallerini düşünmek çok daha iyidir. Yaklaşık beşle on gün (nadiren yaklaşık altmış gün) boyunca kişinin yargılama gücü zayıftır. Taahhütlerinde gerçekçi ve hayal gücünde yaratıcı olmaya çalışmalıdır.

Bir önceki yazım: ASTROLOJİK MANTRALARIN SÖYLENİŞİ  1. Astrolozi @Zizi dedi ki:

    23 Haziran’da gerçekleşecek Oğlak burcunda Dolunay, TC nin yükselen derecesinde gerçekleşiyor. Natal Ay, Transit Jüpiter ile kavuşuyor .

  2. Mürşide Demirkol dedi ki:

    Aziz Yıldırımın haritasındaki natal Jüpitetere transit jüpiter kavuşum.2000deki jüpiter döngüsünde istifa edip gerdi dönmüştü süper site tşk.

  3. Astrolozi @Zizi dedi ki:

    23 Haziran’da gerçekleşecek Oğlak burcunda Dolunay, TC nin yükselen derecesinde gerçekleşiyor. Natal Ay, Transit Jüpiter ile kavuşuyor süper site tşk.


İsim: *

Mail: *

12 + 4 = ? (İşleminin Sonucu)