TRANSİT JÜPİTER NATAL GÜNEŞ ÜÇGEN YA DA ALTMIŞLIK AÇI

TRANSİT JÜPİTER NATAL GÜNEŞ ÜÇGEN YA DA ALTMIŞLIK AÇI

Jüpiter natal Güneş’e üçgen ya da altmışlık açı yaptığında, kişi neşeli, iyimser, şanslı ve kendine güvenlidir. Coşkuyla hareket ettiği için dilekleri kolayca yerine gelir. Enerjik, hayat dolu ve fazlasıyla yaratıcıdır. Yeni işlere başlamak ve faaliyetlerini geliştirmek için mü-kemmel bir zamandır. Kişi popülerdir ve saygı görür. Terfi edebilir veya kayınlabilir. Fırsatlar boldur ve kişi bu durumdan yararlanmalıdır. Genel olarak babayla ve erkeklerle harika deneyimler söz konusudur. Bu transitten etkilenen bir kadm da aşk hayatında yarar görebilir. Sağlık durumu iyidir ve spordan, dış aktivitelerden zevk alır. Neşeli ve son derece esprilidir. Kendini büyüleyici ve kutsanmış hisseder.

Mali olarak da iyi olabilir. Ödüller alabilir veya yatırımlar ve spekülasyonlardan para kazanabilir. Mantıksız olmadığı sürece, risk almak için iyi bir zamandır. Eğlenme ya da ruhsal gelişim amaçlı seyahat olasıdır. Kişi, güçlü dini duygular hisseder, inancı güçlüdür. Huzurludur ve kendini tatmin olmuş hisseder. Sezgileri iyidir ve zarardan korunur. Başkalarına karşı sabırlı, hoşgörülü ve şefkatlidir. Sosyal hayatı gelişir ve başkaları da onu destekler.
Bu transit başarı için mükemmel olsa da, kişi harika şeylerin otomatikman olmasını beklememelidir. Dürtülerine göre hareket etmeli, hedeflerini enerjik biçimde takip etmelidir.

Kişi kendini şanslı ve rahat hissettiğinden, bu beşle on gün için (nadiren altmış gün) duyduğu memnuniyetten uyuşabilir. Toplum tarafından iyi tanınan biriyse, yeni fikir ve tekliflerini sunmak için bu süreçten büyük ölçüde yararlanabilir. Kendine duyduğu güven ilham vericidir ve ardından şan, şöhret gelir. Kişi geçmişte ektiği iyi tohumların sonucu olarak yarar, yardım, hediye ve ilerleme kazanır. Transit üçgen açı, transit altmışlık açıdan daha güçlüdür. Altmışlık açı, sadece yukarıdaki etkileri gerçekleştirmek için bir fırsat olduğunu gösterir.

Bir önceki yazım: ASTROLOJİK MANTRALARIN SÖYLENİŞİ  1. Astrolozi @Zizi dedi ki:

    Bu gece 21:40’da film vizyonda.. Jüpiter Yengeç’te @gamzeözer süper site tşk.

  2. Dinçer Güner dedi ki:

    4. evde ki jüpiter 12de ki venüs transit geçemez.. imkansız.. tşk.

  3. Özge E dedi ki:

    Yasemin Boran Balik Şubat 2011: Yılın ilk ayında yaklaşık bir senedir sizde kalan şans yıldızı transit Jüpiter’i… http://bit.ly/fqKyXz tşk.


İsim: *

Mail: *

11 + 3 = ? (İşleminin Sonucu)