TRANSİT JÜPİTER NATAL AY ÜÇGEN YA DA ALTMIŞLIK AÇI

TRANSİT JÜPİTER NATAL GÜNEŞ ÜÇGEN YA DA ALTMIŞLIK AÇI

Transit Jüpiter natal Ay’a üçgen ya da altmışlık açı yaptığında, kişi kendini rahat, huzurlu ve tamamen konforlu hisseder. Şanslı ve kazançlıdır. Bununla birlikte, daha güçlü başka transitler de olmadığı sürece, dışsal olarak pek fazla bir şey olmasını beklememelidir. Hırsı, atılganlığı azalmıştır, bazı durumlardaysa sadece tembeldir. Partiler, dinlenceler, sosyal toplantılar ve eğlence için iyi bir zamandır. Yaklaşık beşle on gün (nadiren altmış gün) süresince tatiller, dinlenceler, dinlendirici veya oyalayıcı hobilerden zevk alabilir.

Evle ilgili deneyimler, kadınlarla olan ilişkiler de olumludur. Bu transitten etkilenen bir adam, aşk hayatında bunun yararım görür. Kişi başkalanyla olan anlaşmalarında nazik ve şefkatlidir; bu tarz davranışların avantajım görür ve bu yüzden beğenilir. Bu transitten etkilenen kadınlar, özellikle hemcinsleriyle arkadaşlıklarında sevgi dolu bağlılık hissedebilirler ve hemcinsleriyle arkadaşlık için mükemmel bir zamandır.

Dini ve ruhsal aktiviteler çok yolunda gider, kişi Tanriya ya da doğaya karşı süptil ama derin bir inanç duyar. Toplum tarafından geniş ölçüde beğeni toplar ve kamuyla ilgili çabalarında başarılı olabilir. Evle ilgili geliştirmeler başanyla ele almabilir ve aile hayata sorunsuz, keyifli ve zevklidir. Kişi yemek yapmaktan veya sevdikleriyle ilgilenmekten zevk alabilir. Bu kez arkadaşlıklardan oldukça tatmin olur.

Kişi sıcak hislerle doludur ve varlığından ve hayatın harika fırsatlarından dolayı kendini tatmin olmuş hisseder. Çiftçilik ve tarımla ilgili girişimler meyve verir ve başanlı olur. Kişi etik ve ahlaki standartlan yüksek tutar. Transit üçgen açı, transit altmışlık açıdan daha güçlüdür. Transit altmışlık açı, sadece yukandaki etkileri gerçekleştirmek için bir fırsat olduğunu gösterir.

Bir önceki yazım: ASTROLOJİK MANTRALARIN SÖYLENİŞİ
İsim: *

Mail: *

19 + 2 = ? (İşleminin Sonucu)