TRANSİT JÜPİTER NATAL AY KAVUŞUMU

TRANSİT JÜPİTER NATAL AY KAVUŞUMU

Jüpiter natal Ay’la kavuştuğunda, kişi kendim mutlu, güvenli ve korunaklı hisseder. Aniden duygusal olarak güvenli ve psikolojik olarak sağlıklı olur. Önündeki yaklaşık beşle on gün boyunca (nadiren altmış gün) kendim rahat hisseder ve başkalarına rahatlıkla sevgisini gösterebilir. Aile hayatı gelişir ve kişi açık, esnek, arkadaşlarına ve sevdiklerine karşı ulaşılabilir bir durumdadır. Çabalamadan başkalarım büyüler ve kendim koruma ya da savunma ihtiyacı duymaz. Etrafındaki insanlar tamamen rahattır. Kişi büyük bir yumuşaklık, cömertlik ve nezaketle davranır. Şefkatli, sevecen, anlayışlıdır ve diğerleri aynı anda onun dikkatine karşılık verdiğinden, o da hemen ödüllerini toplamış olur.

Partiler ve sosyal toplantılar için mükemmel bir zamandır. Kişinin keyfi yerindedir ve mutlu, dışa dönük ruh halini korur. Ev ortamıyla ilgili her şey olumludur. Ev hayatı memnun edicidir ve kişi kadınlardan özel yardımlar ve faydalar alır. Hayatında önemli rol alacak ya da ona servet kazandıracak bir kadınla tanışabilir. Bu transitten etkilenen bir erkeğin aşk hayatı şimdi yolunda gider. Kişinin annesiyle olan ilişkisi gelişir ve geçmiş yaraları ve acılan iyileştirebilir. Bu günler boyunca büyük bir tatmin hissi duyar ve ihtiyaçlan neredeyse hiç direnişle karşılaşmadan karşılanır. Şanslıdır. Tatil, dinlenme, hobi ve eğlenceler için oldukça olumlu bir zamandır. Yolculuk ve eğlence maceraları sorunsuz ve zevkli bir şekilde yolunda gider.

Kişiyi eski arkadaşlan ve tanıdıkları ziyaret edebilir. Yabancılarla ve yabancı arkadaşlarla bağlantısından karlı çıkabilir. Dini aktiviteler, özellikle de ibadetle ilgili olanlar son derece olumludur. Kişinin Tann’ya inancı büyüktür ve her şeyin sonunda iyiye gideceğine dair iyimserdir. Halkla ilişkilerinde başarılıdır. Kişi özellikle kadınlarla çalışıyorsa, iş saüşlan gelişebilir. Bu transit bazen kişinin tensel zevkler konusunda kendim fazla şımarttığı anlamına da gelir. Bu nedenle, kilo sorunu varsa kilo almamaya dikkat etmelidir.

Ayrıca, bazı bireyler aşın duygusal ya da hassas olabilir. Bununla birlikte, bu süreç aynı zamanda kendiliğinden iyi talih de getirir. Evle ilgili iyileştirme çalışmaları yolunda gider ve uygundur. Natal haritada, Ay şiddetli bir şekilde zarar görmüşse ya da son derece nahoş bir konumdaysa, o zaman Jüpiter’in Ay transiti sadece var olan zorlukları artırabilir.

Bir önceki yazım: ASTROLOJİK MANTRALARIN SÖYLENİŞİ  1. sevil dedi ki:

    Erdemle mutlu bir hayat istiyorum


İsim: *

Mail: *

10 + 5 = ? (İşleminin Sonucu)