TERAZİLER PLÜTON EV KAVRAMININ AÇILIMINI YAPIYOR

imagesPLÜTON EV KAVRAMININ AÇILIMINI YAPIYOR

Plüton uzun yıllardır kendinizi tanıtma alanınızda yol alıyordu. Kimi zaman sansasyonel tanıtımlar yaptınız, kimi zaman gerçekten reklamınız işe yaradı. Geçen yıllar boyuncatanınmanızla ilgili her şey tamamlandı, bütün sıkıntılar yaşandı ve rahata ulaştınız.

Kardeşlerinizle, komşularınızla ve uzak akrabalarınızla ilişkileriniz köklü değişimlere uğradı. Bir daha hiçbir şey eskisi gibi olmayacak. Yolculukların yaşamınıza katkısını ve sizden götürebileceklerini öğrendiniz. Eğitiminizi tamamladınız; bir daha geri dönmemek üzere okulunuzdan mezun oldunuz.

2015 Ocak ayı sonunda Plüton ev, aile, yuva alanınıza geçiyor. Ebeveyninizle ilişkilerinize değişim getirmeye, köklerinizle tanışmanıza uğraşıyor olacak. Eviniz, ev eşyalarınız, yaşadığınız yer tamamen değişecek. Bütün çalışmalarınız hızla değil, zaman içinde gerçekleşecek. Çok uzun süre Plüton Oğlak burcunda kalacak. Babanızla, evinizdeki otoritelerle ilişkiniz Plüton’un enerjisiyle güçlenecek. Değişimler karşısında direnmeyin.

Nisan ayında Plüton gerilemeye başlayınca gerçek gücünüzü nerde bulacağınızı anlayacaksınız. Haziranda Plüton son kez Yay burcuna dönecek ve tanıtım çalışmalarınızda son rötuşları yapacak.

Kasımdan itibaren yeniden ev, aile, ebeveyn ilişkilerine yöneleceksiniz. Plüton’un dersi biraz acımasız geçecek. Soğuk rüzgârlara ve yıkılıp yeniden ayağa kalkmaya hazır olmalısınız. Plüton güç kazandırmak için yanınızda!

Bir önceki yazım: Terazi Burcu Aşk Hayatı
İsim: *

Mail: *

17 + 6 = ? (İşleminin Sonucu)