TERAZİ BURCU (LİBRA)

Devlet adamlarının ve yönetmenlerin simgesidir.

24 Eylül 23 Ekim Eğer şansı varsa titiz zevkleri ve ince duyguları onu kötü ve zararlı ilişkilerden kurtarabilir ama karşısında onun yakasını bırakmayan yırtıcı bir dişi varsa, Terazi erkeği çaresizlikten avuntuyu çapkınlıkta ve değişik aşklarda arıyabilir. Bu da hem onu hem de çevresindekileri mutsuz kılar.

Büyükler kadar çocuklar da bu erkeğe bayılırlar. Çünkü hayat .e eğlence doludur. O da çocukları çok sever ve onlarla iyi anlaşır. Hem büyükler hem küçükler ona çok naz geçirebilirler, gene de fazla nazına şık usandırdığını hiçbir zaman unutmamalıdırlar. Çünkü adalet ve hakkaniyet duygusu son derece kuvvetli ve dengeli olan bu adam bütün sevecenliğine ve cömertliğine rağmen başkalarının çıkarlarına alet edilmeye hiç bir zaman dayanamaz.

Aşkın bu erkeğin hayatında çok önemli rol oynadığını söylemiştik. Öylesine ki çok önem verdiği seks bile Terazi burcunun erkeği için aşkın sonucundan başka bir şey değildir. Bu adam aşksız seksi pek fazla düşünüp aramaz, oysa aşk aramaya çok küçük yaşlarda başlar. Bu alandaki yanılgı ve pişmanlıklarını doğuran neden de zaten çoğunlukla yaşının küçüklüğü olur. Onunla sürekli ilişki kuran kadın çok çekici, değişken, cazibeli olmak zorundadır. Yatakta hayal gücünü alabildiğine kullanıp bu keği oyalamasını, gözünü kamaştırmasını bilmezse erkeğin ilgisi ve aşkı da çok geçmeden sönükleşmeye başlar.

TERAZİ BURCUNDA DOĞAN KADINLARIN ÖZELLİKLERİ

Bu burcun kadını da erkeğine son derece benzer. Erkeklere düşkündür, hayrandır ve bu yüzden erkekler tarafından her zaman beğenilir ve aranır. Bu da onun için hem bir nimet hem de bir külfettir. Çünkü sevilip aranmasının yanısıra erkeklere hayır demekte güçlük çekmesi yüzünden çok zaman kendini açmazlarda, sıkışık köşelerde bulabilir. Bu duruma kendisi çok şaşar ve yüreğinin iyiliğinden, huyunun güzelliğinden doğduğunu anlamakta güçlük çeker.

Terazi burcunun kadını mükemmel bir hayat eşi olur çünkü onun dünyası erkeğidir. O kadar ki çocukları bile çok zaman erkeğine oranla ikinci derecede kalabilirler. Terazi burcunun kadınındaki analık iç güdüleri aşırı kuvvetli değildir. Bu yüzden erkeğini her zaman ön plânda tutacaktır. Sonra kendi kendine yetinemediğini, hayatta hiç bir zaman tek başına yaşıyamıyacağını çok genç yaşta anlayan Terazi Kadını bu sebeplerden ötürü de erkeğine sıkı sıkı sarılacak ve yalnızca sevdiği erkekle hayattaki gerçek mutluluğu bulabilecektir.

TERAZİ BURCU (LİBRA)_2.jpg

Bir önceki yazım: KAHVE TABAĞI FALINA NASIL BAKILIR?
İsim: *

Mail: *

18 + 7 = ? (İşleminin Sonucu)