Terazi Burcu Genel Burç Yorumu

TRANSİT NEPTÜN NATAL SATÜRN ÜÇGEN YA DA ALTMIŞLIK AÇI

Transit Neptün natal Satürn’e üçgen ya da altmışlık açı yapüğmda, kişi sağduyusunu ve idealizmini profesyonel yaşamına uygular. Neden ve sonucu anlar ve bu bilgiyi kariyer hayallerim gerçekleştirmek için kullanır. Statüsü artar ve ünü yayılır. Kişi pratik çabalarında daha yaratıcı ve özgün olacağı fırsatları arar. Çok disiplinlidir, ölçülü ve anlayışla hareket eder. Ayrıca, başanlı olmak için sezgisel yeteneklerim kullanmakta hızlıdır.

Kendi hedef ve arzularım yerine getirirken başkalarma karşı hassasiyet ve merhamet gösterir. Niyetleri yüce gönüllüdür ve iyilikseverdir. Okült veya metafiziksel mesleklerde ilerlemek için iyi bir dönemdir. Vizyonlarım kolayca hayata geçiren sanatçı, müzisyen, tiyatrocu, fotoğrafçı ve film yapımcıları için de olumlu bir dönemdir.

Kişi hayatının kontrolde olduğunu hisseder ve içgüdüsel olarak hangi yolu takip edeceğini bilir. Dengeli, istikrarlı ve sakindir. Hem idealist, hem de pratik olan yönleriyle temasta olduğundan, mükemmel bir perspektifi vardır ve iyi hüküm verir. Dürüstlük, doğruluk, tevazu ve sorumluluk gösterir. Zamanlaması iyidir ve bundan dolayı kariyeri gelişir. Ne kadar başarılı olursa, vizyonu o kadar geniş olur. Geleceği planlamak için de iyi bir zamandır, öncelikleri dengelidir. Kariyerine güzellik ve görkem getirebilir.

Transit üçgen açı, transit altmışlık açıdan çok daha güçlüdür. Transit altmışlık açı yukarıdakilerin gerçekleşmesi için bir fırsat olduğunu gösterir.

Bir önceki yazım: Günlük Burç Yorumunuz
İsim: *

Mail: *

13 + 1 = ? (İşleminin Sonucu)