Terazi Burcu Aylık Falı

images (2)

Transit Uranüs natal Uranüs’e üçgen ya da altmışlık açı yaptığında, kişi özellikle Uranüs’ün natal ev pozisyonunun temsil ettiği alanlarda gelişim ve ilerleme fırsaü yaşar. Yoğun şekilde uyarıcı olan yeni fikir ve felsefelerle karşılaşır. Güçlü bir bağımsızlık hisseder ve büyüklerinden, otorite figürlerinden ve kuramlarından, körü körüne kabul ettiği eski yollardan aynlmaya karar verir. Kendini düşünür ve asileşmeden ya da savunmaya geçmeden hayatında incelikle değişiklikler yapar. Kişisel gelişim için mükemmel bir zamandır. Kişi hızlı evrimsel ilerleme sağlayacak yeni ruhsal tekniklere açıktır.

Okült çalışmalar olumludur. Astroloji, yoga, tarot ve diğer metafiziksel konulara ilgi duyar. Şu anda aşırı derecede sezgiseldir ve birle dört aylık bu süreçte (dokuz ayda üç kez olabilir) önemli öngörülere sahip olabilir. Bilimsel çalışmalarda, bilgisayarlarla, elektronikle, uçaklarla ve ileri veya modem teknolojilerle ilgili uğraşılarında başanlı olur.

Birçok ilişki başlayabilir ve kin ya da gücenme olmadan aynı anda ve sorunsuzca bitebilir. Kişi heyecan verici, etkileyici, modem ve ruhsal olarak gelişmiş bireylere çekilir. Aniden kendisinden yaş, din, ırk ya da geçmiş olarak farklı insanlarla arkadaşlık eder. Bu transit boyunca gerçeğe ve özgürlüğe ilgi duyar. Bol seyahat edebilir ve seyahatler esnasında etkileyici deneyimleri olabilir. Kişi özellikle yaratıcı ve yenilikçidir. Anı yaşar, başkalarının fikir ve hükümlerinden etkilenmez. İnsanlığa yardım etmek için güçlü bir isteği ya da sosyal sorumluluk için güçlü bir duygusu olabilir.

Transit üçgen açı, transit altmışlık açıdan çok daha güçlüdür. Transit altmışlık açı yukandakilerin gerçekleşebilecek fırsatlar olduğunu gösterir.

Bir önceki yazım: Günlük Burç Yorumunuz
İsim: *

Mail: *

16 + 7 = ? (İşleminin Sonucu)