Terazi Burcu 2017 Kariyer Burcu

Uzun süredir mücadele ettiğiniz bir sorunu aşabilecek duruma geldiniz. Beklediğiniz insandan haber alacaksınız ve duygusal açıdan bir başlangıç sürecine gireceksiniz. Bu dönem, duygusal karmaşalarınızı ve geçmişin sorunlarını özel hayatınıza yansıtmanız en büyük hatanız olur. Sakin ve net tavırlar sergilemeniz, başlangıç aşamasını hızlandıracaktır.

Kariyer Hayatı:

îş, kariyerle ilgili kendinizi geliştirdiğiniz konularda önemli gelişmeler olmak üzere. Bazı yeteneklerinizin farkına varmanız ilerlemenizi sağlayacak. Yeni bir noktaya geçiş yapabilirsiniz. Bu geçiş sonrasındaki davranışlarınız ve ilerlemeniz geleceğiniz açısından önemli. İnsanlarla nasıl bir iletişim halinde olacağınız ve organizasyon gücünüz liderliğinizi belirginleştirebilir.

Sosyal Çevre:

Duygusal hayatınızı sosyal çevrenizle çok paylaşmanız, insanların, sizin dengesiz gibi göründüğünüz düşüncesine kapılmasına neden oluyor ve insanlar sizi hem samimi bulurken hem de alacağınız kararlar konusunda emin olmadığınızı düşünüyorlar. Kendinizi açığa çıkartırken daha dikkatli olmalısınız.

Aile:

Bir para kaybının ardından, ailede herkes kendine çeki düzen vermek zorunda kalabilir. Bu durum sonrasında aile içindeki bağlar gelişirken maddi konuların büyümesini engelleyecek pozitif davranışlar sergilemelisiniz. Bu şekilde kişilerin arasındaki ilişkilerde kilit rol oynayabilirsiniz.

Sağlık:

Bu dönem ruhsal durumunuza önem vermeniz gerekebilir. Gereksiz beklentilerin yarattığı psikolojiden dolayı panik atak ya da nefes darlığı sorunları yaşayabilirsiniz. Bu konulara dikkat etmelisiniz.

Evlilik, birleşme Anlaşma, yeni mekân, yer İsteğini elde etmek Yaratıcı enerji

Terazi Burcu 2017 Kariyer Burcu_17.jpg

Bir önceki yazım: Koç Burcu İçin En İyi Dönemler  1. alev dedi ki:

    yaşım 40
    bekar ,

    sıkıntılarım ne zaman sona erecek? işim düzelecek mi ?


İsim: *

Mail: *

14 + 4 = ? (İşleminin Sonucu)