Tarot falı şövalyeler

Şövalyeler

Şövalyeler Tarotta çok önemlidir. Arkana Minördeki en önemli kartın as olması gibi, Saraylı Kartlarının içinde de en önemli etkiye sahip olan şövalyedir.

Şövalyeler, Uşaklar kadar şaşırtıcı değildir, çünkü tahminen 18 35 yaşlan arasındaki genç erkekleri anlatır, bazı istisnalar vardırkendi yaşma kıyasla olgun olan bir genç delikanlı, bir şövalye olarak ortaya çıkar. Bu fikir, genç düşünen ya da hareket eden kişilerin Şövalye olarak gösterilmesidir.

Şövalyenin ait olduğu takım, soruyla bağlantılı olarak danışanın ifade ettiği karakter ya da kişiliği gösterecektir, bu, şövalyenin düz ya da ters durumuyla anlatılacaktır. Örneğin, bir kadın danışanın Tarot açılımında görülen ters çevrili kılıçlann Şövalyesi sadece bu kadının zihninde bir erkek olduğunu göstermez, aynı zamanda bu erkeğin ona karşı zalim ve önyargılı tutumlarım da ifade eder.

Eğer, ters çevrili Kılıçlann Şövalyesi onun yakın gelecek konumunda yer alırsa bu erkek aniden konumundan aynlabilir veya daha önce belirttiğimiz özellikleri (önyargı ve zalimlik) gösterebilir.

Diğer bir örnek; eğer Asalann Şövalyesi haç kartı olarak iki nolu konumda yer alırsa, hırslı saldırgan, olumlu ve iyimser olan bir genç adam şu andaki duruma yardım etmektedir.

Şövalyelere baktığımızdâ yorumlamada iki temel kategori görürüz, birinci ve ana kategori, şövalyenin karakteridir. İkincisi ise, danışanın hayatına bir sonuç olarak giren bir olay ya da durumdur, çoğunlukla bir şövalye danışanın sorusu ile ilgili bir kişiyi ve onun karakterini gösterecektir.

pro
İsim: *

Mail: *

16 + 3 = ? (İşleminin Sonucu)