Tarot Falı Kader Çarkı Kartı

indirTarot falı Kader Çarkı Sembolizm

Arkana Majörün yanlış yola sevk eden diğer bir kartı ise Kader Çarkıdır. İlk başta kozmik rulet çarkı gibi algılanan daire, cennetten bize doğru rastgele çarpıyor gibi görünür! Bu kartın çeşitli versiyonları, birisi ümitsizce düşerken, diğeri nin yukarı çıktığını resmeder. Bu dramatik durum, hayatın büyük, devamlı ve kontrol edi lemeyen bir kumar olduğunu ifade eder. Gele cek ve talih her nasılsa kaderimizi belirlerken, tesadüf ve merhamet şansına sahip oluruz. Bu durumda, hayatın zarar ve yararlarının dağılımı, Kader Çarkının rastgele dönüşüne bağlı olarak görünür. Fakat Arkana Majörü çalışırken, kozların ger çek anlamlarını anlamak için daha derin araştırmalar yapmayı öğ rendik. Burada, Çarkın Münzevinin bilinçliliği sayesinde döndüğünü görürüz. Yüzeysel olmayan şansın dönüşü, ona tırmandığı ruhsal düzlüğü getirmiştir; talihi onu oraya getirmemiştir. Tahammül edilen güçlüklere karşı bir ödül olarak, kainatın işleyişi ilk anda göze çarpar. Esrarengiz harfler ve sembollerle süslenen çark gizli evrensel kanunları gösterir.

Astrolojideki Jüpiter, kartların olaylan lehine çevirmesiyle güzel bir şekilde karıştıran Kader Çarkı ile ilgili bir gezegendir. On sayısı (X), bir dönemin sonunu ve yeni bir dönemin başlangıcını gösterir.

Kader Çarkı Tarot falı ve Tasviri

Bu, ruhların tırmandığı ve tekrar aşağıya doğru geri indiği, Çin mitolojik Kader Çarkı ve ölümdür.

Bu hayatımızın, gökyüzünden yeryüzünde yolculuğunu veya başlangıçtan sona tam bir devir yapan rotasyonunu gösterir.

Bu Zamanın Büyük Çarkı’dır, bir siklus süresinin sonunu ve sonradan başka bir şekilde tekrar ortaya çıkan bütün olayların çözülmesini ifade eder.

Kader Çarkı Tarot falı Yorumlaması

Düz

Ödüller ve imkanlar.

Bir ödül dönemi ya da talihli fırsatlar. Bu kart, muhtemelen yeni bir yönde daha iyi gelişme ve büyümeyi sağlayan bir değişikliği gösterir. Kader Çarkı, olayların avantajlı bir dönüşünü akla getirir. Danışana, başarı için ön hazırlık yapmasını tavsiye edin.

Kader Çarkı, hayatın daha geniş ve daha yararlı bir yönüne yeni bir başlangıcı gösterebilir. Pek çok fırsata sahip olma, bazen hesaplı risklere girmeyi gerektirir. Bu kart göründüğünde, başan ihtimalleri çok hayırlı olacaktır.

Ters Ertelemeler, engeller ve iyileşen problemler.

Kader Çarkı ters olarak görüldüğü zaman, bir önceki dönem tekrar karşımıza çıkar. Tekrar fenalaşma sinyali verir ve danışanın bittiğini düşündüğü bir durum tekrar ortaya çıkar.

Çok çalıştıktan sonra çok az Jbir ilerlemenin olması, başını tuğlaya çarpma hissi verir.

Lehte olaylar geçicidir, ertelemeler ve komplikasyonlar söz konusudur.

Ters çevrili Kader Çarkı, tekrarlanan bir hatayı ya da bir fırsatı önceden görememeyi işaret edebilir.

Zaman alan problemler vardır. Örneğin fırsatlar için hazırlık yapılır, fakat aksine hiçbiri meydana gelmez.  1. şeyda dağlı dedi ki:

    ben bu yaz tatile gitmek istiyorum annemin arkadaşı ile arsuza gidecez fakat babam izin vermiyo ikna etmeye çalışırsam babam izin verecekmi annemle babam kavga edecekmi


İsim: *

Mail: *

19 + 2 = ? (İşleminin Sonucu)