TAROT FALI ARKANA MAJÖR DESTESİ

icerikARKANA MAJÖR

Arkana Majörü önünüze serin. Bir tane favoriniz olan, bir tane de sevmediğiniz iki kart seçin. Bunlan, ikinci dersteki ilk seçiminizle karşılaştırın. Şimdi bu iki kozun anlamını araştırın. Tarot falı açılımında sekiz veya daha fazla Arkana Majör kartının olması, danışanın sorusu hakkında psikolojik ve ruhsal anlamda etkileyen, ciddi veya yoğun kuvvetlerin olduğuna işaret eder. Eğer Tarot açılımı geçmiş bölümlerdeki Arkana Majör grubu içerirse (kart dizilişi 3 ve 4) danışanın iş hayatıyla ilgili yaşamında büyük bir sorun vardır. Eğer kartlar düz ise, kendisiyle ilgili özel bir öğüt almaktadır.

Şeytan ve Ay haricinde kartlar ters ise, bu durum Tarot falı ve danışanın genellikle dikkatini vermesi gereken konunun gerçek olduğunu ve kendini farketmeye karşı çıktığını gösterir. Eğer Arkana Majör Tarot açılımında şimdiki dizilişinde gruplanırsa (diziliş 1, 2, 7, 8, ve 9) danışan şu anda temel bir yoğunluk ve psikolojik dönüşümler yaşamaktadır. Tekrar, ters Majörler kendisini farketme ile başa çıkmada güçlüklere işaret eder. Düz Majörler ise, yeni farketme ile daha kolay bütünleşeceğine işaret eder. Arkana Majör salkım grubu, gelecekle ilgili dizilişlerde meydana gelirse (diziliş 5, 6 ve 10) ruhsal ve psikolojik öğütler henüz gerçekleşmemiştir.

Gelecek ile ilgili kartlar, Tarot falı ve danışana gelecekte olabilecek fırsatların gerçekleşebilmesi için hazır olup olmadığı konusunda kendi kendine yetebildiğine ve bu değişim için büyük fırsatların olduğuna delalet eder. Gelecek hâlâ danışanın kendi ellerindedir. Bu onun, imkanlara açık olması, kendi yeteneklerine inanması ve yakın da gerçekleşebilecek tesadüfi durumu oluşturmak için seçimi ile ala kalıdır. Ay ve Şeytan kartlan düz olarak dizilirse, bu kuralın dışındadır. Bu durumda, danışan bencilliği (Şeytan) veya aldatmayı (Ay) seçer ve gelecekteki koşullara hükmetmeye devam eder.
İsim: *

Mail: *

15 + 7 = ? (İşleminin Sonucu)